Świąteczne wypieki z Mikołajem w Galerii Nad Jeziorem w Koninie

Centrum Handlowe Galeria Nad Jeziorem mapa

sobota 03.12.2016

mikołajkowe wypieki

Centrum Handlowe Galeria Nad Jeziorem zaprasza na mikołajkowy event w sobotę 3 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00. Główną atrakcją wydarzenia będzie wspólne wypiekanie oraz dekorowanie świątecznych pierników i jak co roku – spotkanie z Mikołajem.

Z okazji nadchodzących Mikołajek Galeria Nad Jeziorem przygotowała dla najmłodszych ciekawy program animacyjny, wprowadzający w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na wszystkich Klientów, którzy odwiedzą w tym dniu Galerię czekać będzie sporo atrakcji. Dzieci będą miały okazję zostać pomocnikami w kuchni Świętego Mikołaja i wspólnie z animatorami w specjalnie przygotowanym piecu wypiec swoje własne pierniki. Maluchy udekorują również swoje ciastka kolorowymi, słodkimi ozdobami w wymyślone przez siebie wzory.

Ważnym punktem wydarzenia będzie spotkanie z Mikołajem, z którym jak co roku będzie można porozmawiać o prezentach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wyczekiwany przez dzieci Mikołaj rozda wszystkim małym klientom Galerii słodkie upominki.

Wspólnej produkcji ciastek towarzyszyć będą także liczne gry i zabawy, w których udział wezmą rodzice wraz ze swoimi pociechami. W mikołajkowej strefie animacyjnej oprócz dekorowania wypieków, maluchy uzupełnią również tematyczne kolorowanki oraz stworzą bożonarodzeniowe obrazki wykorzystując kolorowy papier, nożyczki oraz różnokolorowe pisaki. Nie zabraknie także słodkości rozdawanych za udział w warsztatach i przede wszystkim – świątecznego nastroju.

„Spotkanie z Mikołajem to obowiązkowy event w naszym kalendarzu imprez. To doskonała forma wprowadzenia Klientów w świąteczny nastrój. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej, mikołajkowej zabawy” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Galerii Nad Jeziorem.

Wypiekanie pierników z Mikołajem odbędzie się w sobotę 3 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Galeria Nad Jeziorem. Więcej informacji na www.chgalerianadjeziorem.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie