Świąteczne warsztaty plastyczne dla całej rodziny

Łódź, ul. Ogrodowa 15 mapa

niedziela 18.12.2016

bezpłatny

mmł rodzinne warsztaty plastyczne

Muzeum Miasta Łodzi serdecznie zaprasza całe rodziny na warsztaty plastyczne pt. „Przy świątecznym stole”. Organizowane są one w ramach projektu „samoDZIELNI W KULTURZE”. Konieczne zapisy.

18 grudnia 2016 r. (niedziela),

„Przy świątecznym stole”
Rodzinne warsztaty plastyczne

Miejsce: Sala Lustrzana

Ilość miejsc ograniczona
Zapisy: 42 254 90 11, edukacja@muzeum-lodz.pl

Podczas warsztatów dostępny będzie tłumacz języka migowego.

Projekt „samoDZIELNI W KULTURZE” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Łodzi.

Muzeum Miasta Łodzi logo

Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum upowszechnia wartości kulturalne, artystyczne i estetyczne, kształtuje wrażliwość poznawczą, informując o gromadzonych zbiorach i umożliwiając kontakt z nimi. Uczenie przez przyjemność oraz przebywanie w nieco archaicznym, „starożytnym” otoczeniu, pełnym tajemnic, wzbudza w młodych ludziach …

ul. Ogrodowa 15