Stolarka dla Dzikich Dzieci – warsztaty twórcze w Muzeum POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN mapa

sobota 17.10.2020

Stolarka dla dzikich dzieci – warsztaty twórcze w Muzeum POLIN

Muzeum POLIN zaprasza dzieci w wieku 4-10 lat oraz ich opiekunów do udziału w warsztatach twórczych „Stolarka dla Dzikich Dzieci”, prowadzone przez pracownię stolarską „Dzikie Dzieci”.

  • 17 października (sobota), godz. 11.00-12.30
  • 21 listopada (sobota), godz. 11.00-12.30
  • 19 grudnia (sobota), godz. 11.00-12.30

Mamy dla Was całą stertę drewna prosto z lasu! Deski, pniaczki, patyki i gałęzie, z których wspólnie budujemy. Pokazujemy, jak rozpoznawać różne gatunki drzew. Uczymy pracować przy użyciu tradycyjnych narzędzi stolarskich. Piłujemy, wiercimy, szlifujemy i wbijamy gwoździe! Stawiamy na samodzielność, doświadczanie swojej siły i naukę przez próbowanie.

Autorskie warsztaty twórcze „Stolarka dla Dzikich Dzieci” w Muzeum POLIN potwierdzają, że bezpośredni kontakt z kawałkiem drewna i wysiłek włożony w jego obróbkę dają radość, satysfakcję i moc!

Pod kierunkiem artystów i animatorów kultury zanurzymy się w świat sztuki. Poszukamy własnych form ekspresji, korzystając z ciekawych i nowatorskich technik i materiałów.

Szczegóły oraz bilety dostępne są TUTAJ >>

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Stolarka dla Dzikich Dzieci – warsztaty twórcze w Muzeum POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

U króla Maciusia - miejsce edukacji rodzinnej i przestrzeń zabaw dla dzieci w Muzeum zapraszają na warsztaty i zabawę. SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ Muzeum POLIN jest pierwszą w Polsce publiczno-prywatną instytucją tworzoną wspólnie przez rząd, samorząd lokalny …

Więcej

Adres:

ul. Mordechaja Anielewicza 6
00-157 WarszawaKontakt:

+48 22 47 10 327
info@polin.pl
http://www.polin.pl
facebook