Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci. Up Side Down. Do wygrania wejściówki!

Studio Słodownia +3, Stary Browar w Poznaniu mapa

sobota 04.06.2016

10 zł dzieci, 15 zł dorośli

Spektakl dla dzieci od 4 do 7 lat i ich rodzin

UP SIDE DOWN to wciągający, interaktywny spektakl dla najmłodszych widzów, który łączy doświadczenie tańca współczesnego oraz sztuk wizualnych.

STARY BROWAR NOWY TANIEC DLA DZIECI
DALIJA AĆIN THELANDER/KEREN LEVI
UP SIDE DOWN

Przedstawienie zaprasza dzieci do wspólnej przygody, której mogą przyglądać się, w której mogą aktywnie uczestniczyć, i na której bieg mogą wpływać.
Ta szczególna zmysłowa podróż pozwala wyostrzyć i ucieleśnić dziecięcą percepcję. Minimalistyczna oprawa przedstawienia pobudza wyobraźnię i promuje prostotę oraz wykorzystuje inspiracje znalezione w codziennych czynnościach i przedmiotach. Spektakl koncentruje się na interakcji i wspólnym działaniu: od przestrzeni do obiektów, od obiektów do ciała, od ciała do akcji, od akcji do tańca.

Projekt jest efektem międzynarodowej współpracy, złożonej z twórczych poszukiwań, badań i ewaluacji, włączając w to próby z uczestnikami, do których jest adresowany. Współtwórczyniami spektaklu są poznańskie tancerki: Krystyna Szydłowska, Dorota Michalak i Zofia Tomczyk, które ruchem i gestami zapraszają do uczestnictwa dzieci.

 

04.06, godz.11:00 i godz. 14:00, Studio Słodownia +3
Spektakl dla dzieci od 4 do 7 lat i ich rodzin
Bilety w cenie 10 zł (dziecko) i 15 zł (dorosły) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

 

UWAGA! Można wygrać wejściówki! 1 x podwójna wejściówka (rodzic + dziecko) na pokaz o 11:00 i 1 x podwójna wejściówka (rodzic + dziecko) na pokaz o 14:00. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy przysłać maila z imieniem i nazwiskiem oraz wybraną godziną, w czwartek 2 czerwca br. do godz. 19.00 na adres natalia@miastodzieci. W tytule maila należy wpisać hasło „UP SIDE DOWN”. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Brak maila ze strony redakcji oznacza brak wygranej.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Stary Browar Poznań logo

Stary Browar w Poznaniu

Stary Browar to współczesne centrum handlowe i autentyczne centrum kultury i edukacji. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno za architekturę, jak i jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Prócz zakupów, można tutaj obcować ze sztuką i dobrym …

Więcej

Adres:

Fortis Centrum ARDEA KS Sp. z o.o.,
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań


Kontakt:

+48 61 859 60 50
informacja@starybrowar.com
http://starybrowar.com
facebook

ZOBACZ TAKŻE:patronatteatr