Sprzątanie Świata

ul. Drożyska 3c
🗺 mapa
📅 wtorek 20.09.2016
Wstęp wolny
Sprzątanie Świata
Sprzątanie Świata to coroczna akcja Klubu Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta w której mogą wziąć udział wszyscy, którym nie jest obojętny los i wygląd okolicy.

Tegoroczne hasło akcji to: Podaj dalej… drugie życie odpadów! Celem spotkania jest pokazanie uczestnikom, że można dać drugie życie przedmiotom i nie wyrzucać ich pochopnie do kosza oraz że należy zrobić wszystko, co możliwe, by odpad za szybko nie trafił na wysypisko. Główne przesłanie akcji to szacunek do przedmiotu oraz uświadomienie, że mamy wpływ na środowisko i ilość wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności. Zapraszamy na Sprzątanie Świata do Klubu Jedność. W planie imprezy oprócz porządkowania terenów zielonych przewidziane są również akcje plastyczne oraz konkursy i zabawy ekologiczne.

Wstęp wolny.

20.09. GODZ. 16.00, SPRZĄTANIE ŚWIATA

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

736 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent