Sprzątanie Świata

ul. Drożyska 3c mapa

wtorek 20.09.2016

Wstęp wolny

Sprzątanie Świata

Sprzątanie Świata to coroczna akcja Klubu Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta w której mogą wziąć udział wszyscy, którym nie jest obojętny los i wygląd okolicy.

Tegoroczne hasło akcji to: Podaj dalej… drugie życie odpadów! Celem spotkania jest pokazanie uczestnikom, że można dać drugie życie przedmiotom i nie wyrzucać ich pochopnie do kosza oraz że należy zrobić wszystko, co możliwe, by odpad za szybko nie trafił na wysypisko. Główne przesłanie akcji to szacunek do przedmiotu oraz uświadomienie, że mamy wpływ na środowisko i ilość wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności. Zapraszamy na Sprzątanie Świata do Klubu Jedność. W planie imprezy oprócz porządkowania terenów zielonych przewidziane są również akcje plastyczne oraz konkursy i zabawy ekologiczne.

Wstęp wolny.

20.09. GODZ. 16.00, SPRZĄTANIE ŚWIATA

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Sprzątanie Świata

Klub Jedność

Klub Jedność działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.: • kółko ekologiczno - plastyczne i archeologiczne • kursy językowe • zajęcia taneczne i plastyczne • zajęcia ruchowe - pilates i …

Więcej

Adres:

os. Wolica
ul. Drożyska 3c,
31-988 Kraków


Kontakt:

12 681 00 70, 506 957 110
jednosc@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl

ZOBACZ TAKŻE:ekologia