Weleda
Weleda Baby

Spravia Cup – wydarzenie biegowe i wioślarskie w OSiR Ursus dla dzieci i młodzieży

OSiR Ursus
🗺 mapa
📅 sobota 13.07.2024
Spravia Cup - wydarzenie biegowe i wioślarskie w OSiR Ursus dla dzieci i młodzieży
Na dwa tygodnie przed startem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, teren OSiR Ursus w Warszawie zamieni się w arenę zmagań biegowych i wioślarskich dla rodzin. Podczas Spravia Cup, dzieci i dorośli spędzą aktywnie czas i będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Wszystko to pod czujnym okiem Joanny Hentki, medalistki IO z Rio de Janeiro, mieszkanki Ursusa. Start w sobotę 13 lipca od godz. 9:00. Przewidziano dodatkowe atrakcje.

Udział w zawodach Spravia Cup jest bezpłatny. Organizatorzy spodziewają się kilkuset osób, w tym najmłodszych sportowców. Zaplanowali 8 kategorii biegowych, od biegu na 100 metrów dla 3-4 latków, przez biegi na 400 m dla nieco starszych dzieci, po konkurencje dla nastolatków i dorosłych. Pomiary czasu będą profesjonalne – każdy zawodnik otrzyma numer startowy z chipem. W oddzielnej strefie rozgrywane będą wyścigi czwórek w sztafetach na ergometrach wioślarskich. Celem jest przepłynięcie jak największego dystansu w 15 minut.

Dla każdego startującego przewidziany jest medal pamiątkowy, a dla pierwszej trójki puchary i nagrody. Uczestnicy otrzymają pakiety startowe. Będzie można także odwiedzić specjalną strefę, w której dzieci będą mogły namalować miasto przyszłości.

więcej informacji

Regulamin: https://osiedleprystora.pl/pdf/Regulamin-Spravia-CUP-biegi.pdf

Spravia Cup - wydarzenie biegowe i wioślarskie w OSiR Ursus dla dzieci i młodzieży

609 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent