Spotkanie z baśniami i bajkami z czterech stron świata. Weekend dla najmłodszych w Concordii Design

Concordia Design mapa

niedziela 04.12.2016

30 zł

bajki dla dzieci

Spotkanie z baśniami i bajkami z czterech stron świata to cykl spotkań z ciekawymi opowieściami i ich bohaterami. Nie będzie to jednak zwykłe czytanie i słuchanie, tylko wielka przygoda i wyprawa do świata wyobraźni. Zmysły dzieci poczują wiatr i śpiew ptaków, stopy będą chodzić po stepie, a ręce dotykać egzotycznych owoców! Każdy będzie mógł dodać coś od siebie, bo historie nie boją się pytań, śmiania i skakania. Bohaterowie opowieści pomogą nam zrozumieć świat i podpowiedzą, co robić, gdy zdarza się przygoda lub przeszkoda. To co? Wskocz w buty i bluzę, przyjdź do nas i wyruszmy razem w krainę wyobraźni! Tym razem dzieci zostaną zaproszone do świata baśni z krainy małych ludków.

 

Mało kto wie, że gdzieś w zakamarkach naszych domów, gdzieś za półką z książkami lub po prostu w pobliskim lesie kryją się maleńkie stworzenia. Spotykano je dawniej w starych chatach na skraju lasu, ale… spotyka się je i dziś. Słyszeliście o krasnalach mieszkających pod ziemią? A może mieliście w chacie biedoroby? Czy znacie świat małych ludków? Toczą one swoje życie, mają swoje sprawy, ale czasem, wkraczają w życie dużego człowieka, i co wtedy się dzieje? Czy ludzie potrafią żyć z malutkimi istotami? Wsłuchajcie się w opowieści, które na maleńkich karteczkach maleńkich książek spisały maleńkie istotki.

 

 

Bajki i baśnie opowie Wam BajOla czyli Aleksandra Sulska – Story Teller, bajarka, lektor, szkoleniowiec, animator. Opowiada baśnie, bajki, historie, opowieści dorosłym i dzieciom. Na co dzień opowiada w szkołach, przedszkolach, bibliotekach, domach kultury, kawiarniach. Współpracuje z księgarniami, wydawnictwami książek. Prowadzi autorskie szkolenia dla dorosłych. Amatorsko pisze bajki i opowieści.

 

Możecie posłuchać i zobaczyć jak świetnie BajOla opowiada.

 

Warsztaty
Data : 04.12.2016
Godz : 11:00-11:45
Wiek : 4-6 lat
Cena : 30zł

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl