Spotkaj Mikołaja w Galerii Katowickiej

Galeria Katowicka, 3 Maja, Katowice mapa

niedziela 04.12.2016

Mikołaj

Na nadchodzący, mikołajkowy weekend Galeria Katowicka przygotowała mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Spotkanie ze Świętym Mikołajem, spektakl Teatru Śląskiego, pokazy świątecznej magii, a także warsztaty, konkursy i wiele niespodzianek – to propozycja dla tych wszystkich, którzy 4 grudnia odwiedzą centrum handlowe.

W niedzielę, 4 grudnia, poziom +2 Galerii Katowickiej zmieni się w krainę Świętego Mikołaja. Na czerwonym dywanie stanie scena, a na niej – fotel dla najważniejszego gościa wydarzenia, który wszystkim chętnym dzieciom rozdawać będzie prezenty. Pomagać mu będą cztery Śnieżynki. Będzie także możliwość porozmawiania i zrobienia sobie zdjęcia ze Świętym Mikołajem oraz jego uroczymi pomocnicami. Nie zabraknie również tradycyjnej, pięknie udekorowanej choinki. O oprawę muzyczną krainy zadba DJ – Elf, z którym można będzie pośpiewać znane świąteczne piosenki. Dla najmłodszych przygotowano także mnóstwo dodatkowych atrakcji – gier, zabaw, konkursów i pokazów. Iluzjonista uchyli przed dziećmi rąbka wielu tajemnic, a przygotowane przez niego pokazy zabiorą widzów w świat czarów i magii.  Wszystkie te atrakcje czekać będą na gości Centrum w godzinach 12:00 – 19:00.

Wyjątkową gratką niedzielnego popołudnia będzie specjalne przedstawienie, przygotowane przez Teatr Śląski. O godz. 16.00 na scenie w Galerii Katowickiej rozpocznie się „Koziołek Matołek” – spektakl o przygodach zabawnego zawadiaki, który chciał zawojować świat. Aby zdobyć rodzinne, trzyosobowe zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie, wystarczy w dniach 28 listopada – 4 grudnia (do godz.15:00) zrobić zakupy w wybranych sklepach z artykułami dziecięcymi za minimum 100zł, a następnie za okazaniem paragonu odebrać w Info Punkcie zaproszenie. Klienci, którzy zamiast wyjścia na spektakl wolą, aby ich pociechy poszalały na placu zabaw, mogą wymienić paragon na 2 bilety do Fit4Kids.

Szczegóły na: www.galeriakatowicka.eu

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj