Śpiewajka w Muzeum Etnograficznym – rodzinne warsztaty muzyczne

Muzeum Etnograficzne - Oddział Muzeum Narodowego, gen. Romualda Traugutta, Wrocław, mapa

niedziela 17.11.2019

3

Śpiewajki Muzeum Etnograficzne Wrocław- Święto Niepodległości - atrakcje dla dzieci Wrocław 2018

Kolejne z cyklu comiesięcznych muzycznych spotkań dla młodszych i starszych, na których można poznać i wspólnie pośpiewać różne stare piosenki, wykonywane kiedyś dla dzieci i przez dzieci. Do uczestnictwa w zajęciach nie są konieczne żadne umiejętności, w tym umiejętność czytania literek czy nut, chętni mogą natomiast przybyć z własnymi instrumentami.

Śpiewajka listopadowa

17 listopada – Śpiewajka listopadowa – Marta Derejczyk

Rodzinne warsztaty muzyczne Marty Derejczyk dla rodziców i dzieci w wieku 3–8 lat w ramach cyklu „ETNO w południe”.

Kolejne z cyklu comiesięcznych muzycznych spotkań dla młodszych i starszych, na których można poznać i wspólnie pośpiewać stare piosenki wykonywane kiedyś dla dzieci lub przez dzieci. Do uczestnictwa w zajęciach nie są konieczne żadne umiejętności, w tym umiejętność czytania literek czy nut, chętni mogą natomiast przybyć z własnymi instrumentami. Na zajęciach poznamy dawne jesienne zabawy i piosenki o pastuszkach.

Wstęp z biletem za 3 zł, obowiązują zapisy w tygodniu poprzedzającym wydarzenie – tel. 71 344 33 13 lub edukacja@muzeumetnograficzne.pl – gwarancją uczestnictwa jest uzyskanie potwierdzenia telefonicznego bądź mailowego.
Wydarzenie w ramach akcji #muzealniaki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z muzealnych zajęć edukacyjnych ➸

Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu

Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Muzeum prezentuje i kulturę ludową Dolnego Śląska (stroje, tkaniny, ceramikę, kulturę materialną, folklor). Placówka prowadzi lekcje muzealne i konsultacje dotyczące dorobku regionu wrocławskiego. W oparciu o współpracę z innymi muzeami cyklicznie …

ul. Traugutta 111/113