Śpiewajka w Muzeum Etnograficznym – rodzinne warsztaty muzyczne

Miejsce wydarzenia: Muzeum Etnograficzne - Oddział Muzeum Narodowego, gen. Romualda Traugutta, Wrocław,

Data wydarzenia: niedziela 20.01.2019

Śpiewajki Muzeum Etnograficzne Wrocław- Święto Niepodległości - atrakcje dla dzieci Wrocław 2018

Kolejne z cyklu comiesięcznych muzycznych spotkań dla młodszych i starszych, na których można poznać i wspólnie pośpiewać różne stare piosenki, wykonywane kiedyś dla dzieci i przez dzieci. Do uczestnictwa w zajęciach nie są konieczne żadne umiejętności, w tym umiejętność czytania literek czy nut, chętni mogą natomiast przybyć z własnymi instrumentami.

20.01, g. 12:00 ▷ zajęcia dla dzieci

Rodzinne warsztaty muzyczne dla rodziców i dzieci w wieku 3–8 lat w ramach cyklu „ETNO w południe”. Prowadzenie: Marta Derejczyk.

Wstęp z biletem za 3 zł, obowiązują zapisy w tygodniu poprzedzającym wydarzenie – tel. 71 344 33 13 71 lub muzeum@muzeumetnograficzne.pl.

Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu

Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Muzeum prezentuje i kulturę ludową Dolnego Śląska (stroje, tkaniny, ceramikę, kulturę materialną, folklor). Placówka prowadzi lekcje muzealne i konsultacje dotyczące dorobku regionu wrocławskiego. W oparciu o współpracę z innymi muzeami cyklicznie …

ul. Traugutta 111/113

muzeum@muzeumetnograficzne.pl