Śpiewajka w Muzeum Etnograficznym – rodzinne warsztaty muzyczne

Muzeum Etnograficzne - Oddział Muzeum Narodowego, gen. Romualda Traugutta, Wrocław, mapa

niedziela 24.03.2019

3

Śpiewajki Muzeum Etnograficzne Wrocław- Święto Niepodległości - atrakcje dla dzieci Wrocław 2018

Kolejne z cyklu comiesięcznych muzycznych spotkań dla młodszych i starszych, na których można poznać i wspólnie pośpiewać różne stare piosenki, wykonywane kiedyś dla dzieci i przez dzieci. Do uczestnictwa w zajęciach nie są konieczne żadne umiejętności, w tym umiejętność czytania literek czy nut, chętni mogą natomiast przybyć z własnymi instrumentami.

Śpiewajka wiosenna

24.03, g. 12:00 ▷ zajęcia dla dzieci

Rodzinne warsztaty muzyczne dla rodziców i dzieci w wieku 3–8 lat w ramach cyklu „ETNO w południe”.
Prowadzenie: Marta Derejczyk.

Kolejne z cyklu comiesięcznych muzycznych spotkań dla młodszych i starszych, na których można poznać i wspólnie pośpiewać stare piosenki, wykonywane kiedyś dla dzieci lub przez dzieci. Do uczestnictwa w zajęciach nie są konieczne żadne umiejętności, w tym umiejętność czytania literek czy nut, chętni mogą natomiast przybyć z własnymi instrumentami.

Wstęp z biletem za 3 zł, obowiązują zapisy w tygodniu poprzedzającym wydarzenie – tel. 71 344 33 13 lub muzeum@muzeumetnograficzne.pl.
Wydarzenie w ramach akcji #muzealniaki.

Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu

Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Muzeum prezentuje i kulturę ludową Dolnego Śląska (stroje, tkaniny, ceramikę, kulturę materialną, folklor). Placówka prowadzi lekcje muzealne i konsultacje dotyczące dorobku regionu wrocławskiego. W oparciu o współpracę z innymi muzeami cyklicznie …

ul. Traugutta 111/113

muzeum@muzeumetnograficzne.pl