Spektakl dla dzieci Zielony Kopciuszek w Teatrze Kultureska

📅 wtorek 09.04.2024 do środa 10.04.2024
🎫 30zł
Spektakl dla dzieci Zielony Kopciuszek w Teatrze Kultureska
Nasz teatr wystawia profesjonalne autorskie spektakle teatralne na ul. Łokietka 60 w Krakowie (sala teatralna przy parafii św. Jadwigi). Wszystkie spektakle skierowane są do dzieci w wieku 3-11 lat.

Charakter spektaklu

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, pełen zaskakujących sytuacji, pięknych piosenek i animacji, który przeniesie najmłodszych w świat bajki o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały. To autorska adaptacja baśni Andersena, w której Kopciuszek musi borykać się z bardzo współczesnymi problemami.Przedstawienie ma charakter bajki o tematyce ekologicznej – przypomina najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Dzięki baśniowej atmosferze, barwnym ko-stiumom, scenografii, a także licznym piosenkom śpiewanym przez aktorów na żywo, gwarantuje nie-zapomniane przeżycia teatralne.

Zapowiedź fabuły

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Mo-tylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księ-cia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem… Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a lu-dzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Informacje:Komfortowa i dobrze wyposażona technicznie sala teatralna pozwala na przyjemny odbiór spektakli przez dzieci.Przed budynkiem znajduje się duży darmowy parking dla autokarów. Dojazd do teatru dostępny jest także krakowską komunikacją miejską.Wszystkie rezerwacje opłacają Państwo przed spektaklem – płacą Państwo za liczbę dzieci, obecnych na spektaklu. Opiekunowie grup przedszkolnych/szkolnych wchodzą na spektakl bezpłatnie.Istnieje możliwość zapłaty przelewem do 14 dni po spektaklu na podstawie faktury.Rezerwując bilety prosimy o podanie liczby dzieci, liczby opiekunów, daty, godziny spektaklu, adresu e-mail i numeru kontaktowego. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę na przelew – prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji mailowo: bilety@kultureska.pl Dyrekcja Teatru zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w repertuarze.

spektakl „Zielony Kopciuszek”:

9.04.2024 – godz. 9:15, 11:00

10.04.2024 – godz. 9:15, 11:00

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Koszt biletu: 30 zł

rezerwacja biletów: tel. 570990923, 570990921, mail: bilety@kultureska.pl lub przez stronę: www.kultureska.pl/repertuar