spektakl dla dzieci w Warszawie

piątek 11.02.2011

Momo, czyli osobliwa historia o złodziejach czasu i dziecku, które zwróciło ludziom skradziony im czas – tak brzmi pełny tytuł książki napisanej ponad trzydzieści pięć lat temu przez niemieckiego pisarza Michaela Ende.


Momo
11 lutego, godz. 11:00

Tytułowa Momo to urocza dziewczynka, która posiadała pewną niezwykłą moc – umiała słuchać innych ludzi, jak nikt inny i rozwiązywać ich problemy. Dzięki niej ludzie stawali się dla siebie lepsi, a dzieci przestawały się nudzić, gdyż Momo zabierała ich na wyprawy do świata fantazji.
Pewnego dnia w miasteczku zjawili się Szarzy Panowie, którzy, okazali się, agentami Kasy Oszczędności Czasu. Pod ich wpływem życie mieszkańców stało się jedną wielką gonitwą w celu oszczędzania czasu i gromadzenia dóbr materialnych. Ludzie zaczęli się oddalać od siebie. Jedynie Momo postanowiła się im sprzeciwić. Z pomocą dziewczynce przyszedł Mistrz Hora – baśniowy władca czasu. Podpowiedział jej, jak może pomóc swoim przyjaciołom i pokonać Szarych Panów.

Kasa biletowa
kasa czynna w godzinach:
poniedziałek-piątek: 10.00 – 18.00
sobota, niedziela: 12.00-18.00
(oraz na godzinę przed każdym spektaklem. sprzedaż i rezerwacja biletów tylko na dany dzień)
tel. 022 628 50 93, 022 696 84 61

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Syrena w Warszawie spektakle dla dzieci i dorosłych w Warszawie

Teatr Syrena

Stołeczny Teatr Syrena to chyba najbardziej warszawski spośród wszystkich warszawskich teatrów. Od początku swojego istnienia Syrena obrała dwie linie repertuarowe, których konsekwentnie przestrzega do dziś jako zgodnych z oczekiwaniami publiczności. Z jednej strony teatr wystawia współczesne …

Więcej

Adres:

ul. Litewska 3
00-589 Warszawa


Kontakt:

22 10 11 616, 22 10 11 617
bilety@teatrsyrena.pl
http://www.teatrsyrena.pl
facebook