Spektakl baletowy dla Dzieci w Poznaniu

📅 wtorek 17.03.2015
Impresje zimowe spektakl baletowy
Zabawny bałwanek z zaskakującą historią, mroczny kruk na mroźnym wietrze, piękne śnieżynki o srebrzystobiałej cerze, wszystkie te postaci zobaczyć będzie można w nowej produkcji Szkoły przygotowywanej na najchłodniejszy okres roku. Impresje Zimowe podobnie jak schumannowskie Winterreise, to cykl połączonych ze sobą obrazów i przeplatających się opowieści, swoją inspirację czerpiących z zimowego krajobrazu i kulturowych wyobrażeń dotyczących tej pory roku. Nie zabraknie zagadkowo ukrytych w warstwie dźwiękowej motywów polskich i zagranicznych kolęd oraz nawiązań do tradycji jasełkowej.
Czas trwania spektaklu: 60 min

Cena:
bilety indywidualne 25zł
bilety grupowe 20zł

Strona spektaklu:

szkolabaletowa.poznan.pl
Miejsce: Aula im. Czajkowskiego, ul. Mansfelda 4, Poznań

Terminy:
14 marca o godz. 17:00 i 19:00
15 marca o godz. 17:00 i 19:00
16 marca o godz. 10:00 i 12:00
17 marca o godz. 10:00 i 12:00

Reżyseria: Anna Niedźwiedź

Muzyka: Gabriel Kaczmarek

Choreografia: Ewa Aksamitowska, Magdalena Kossakowska, Sandra Napierała, Beata Wrzosek-Dopierała

Występują:
Wiedźma pierwsza – Joanna Gaul
Wiedźma druga – Katarzyna Skowrońska
Wiedźma trzecia – Renata Dobkowska
Topniejący bałwanek – Viktor Davydiuk (gościnnie)
Uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca i Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej.
ZWIASTUN:

TRAILER:

Recenzja Miasta Dzieci:

IMPRESJE ZIMOWE

UWAGA! KONKURS!

Mamy do rozlosowania 10 pakietów biletów na spektakl w niedzielę 15.03 na godz. 19:00 (1 dziecko gratis + drugie i kolejne dziecko 10zł, opiekun/rodzic 25zł).

Aby wziąć udział w losowaniu biletów wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jaka pora roku występuje w spektaklu?”

Poprawne odpowiedzi prosimy przysyłać mailem do 12 marca br. do godz. 16.00 na adres natalia@miastodzieci.pl.

W tytule maila prosimy wpisać IMPRESJE.

O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Brak odpowiedzi ze strony redakcji oznacza brak wygranej 🙁