Sobotnie propozycje Centrum Młodzieży dla dzieci z opiekunami

ul. Krupnicza 38 mapa

sobota 19.11.2016

Wycieczki po Krakowie

W najbliższą sobotę (19 listopada) w godz. 10.00 – 13.00 Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami na otwarte zajęcia konstrukcyjne z cyklu MIASTO = Mali Inteligentni Architekci Szukają Tworzą Oglądają.

Na zajęciach będzie można dowiedzieć się m.in. co to jest wieża oraz jakie może spełniać funkcje. Uczestnicy zobaczą wybrane – znane i nieznane – wieże z całego świata oraz będą mieli możliwość samodzielnego „wybudowania” jednej z nich. Warsztaty odbędą się w Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38 (sala 309).

Organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu (kontakt do instruktora prowadzącego zajęcia: e-mail: paluch@cmjordan.krakow.pl, tel. 600 951 136). Uczestnicy pokrywają koszt materiałów niezbędnych do zajęć w wysokości 10 zł.

Tego samego dnia odbędzie się też kolejne spotkanie w terenie z cyklu „Rodzinny Kraków” dla dzieci w wieku 5-10 lat z opiekunami, tym razem pod hasłem „Jak się uczono w dawnym Krakowie? Od Collegium Maius do Collegium Novum – spacer dzielnicą uniwersytecką”. Zbiórka chętnych o godz. 12.55 na dziedzińcu Collegium Maius (ul. Jagiellońska). Organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu (kontakt do instruktora prowadzącego zajęcia: tel. 600 578 863, e-mail: azimny@cmjordan.krakow.pl).

Przypomnijmy: w trakcie spotkań z cyklu „Rodzinny Kraków” mali uczestnicy i ich opiekunowie w towarzystwie historyka sztuki poznają krakowskie zabytki i ciekawe miejsca. Zajęcia, trwające około sześćdziesięciu minut, odbywają się w wybrane soboty, a udział w nich jest bezpłatny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Sobotnie propozycje Centrum Młodzieży dla dzieci z opiekunami

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest placówką wychowania pozaszkolnego Gminy Miejskiej Kraków prowadzącą wszechstronną działalność edukacyjną, kulturalną i wychowawczą w formach stałych, okresowych i okazjonalnych. Oferta Centrum skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz środowiska lokalnego bliższego …

Więcej

Adres:

ul. H. Wietora 13/15
31-067 Kraków


Kontakt:

(12) 430-50-90
biuro@sckm.krakow.pl
http://www.sckm.krakow.pl
facebook