Sobotnie Poranki w Muzeum Witrażu – Witrażowe kwiaty

Pracownia i Muzeum Witrażu al. Krasińskiego 23 mapa

sobota 20.03.2021

Sobotnie poranki w Muzeum Witrażu

Niezmiennie zapraszamy do wzięcia udziału w autorskich warsztatach plastycznych w Muzeum Witrażu! Sobotni Poranek to idealna okazja do kreatywnego rozpoczęcia weekendu. W najbliższą sobotę (20.03) będziemy tworzyć witrażowe kwiaty. Zainspirujemy się rozkwitającą naturą i wykonamy wspaniałe kwiaty, które będą wyglądać łudząco podobnie do żywych, ale będą mienić się kolorami niczym najwspanialszy witraż. Do tego posłużą nam materiały, które dobrze znamy, jak bibuła i papier. Efekty z pewnością będą spektakularne!

Kilka przydatnych informacji:

Zajęcia są dla dzieci od 5 do 12 lat.

Miejsca szybko znikają, dlatego zapraszamy do dokonywania rezerwacji z wyprzedzeniem na adres email: info@muzeumwitrazu.pl. W treści prosimy o podanie daty, wieku i imienia dziecka.

Sobotnie poranki rozpoczynają się o 10 od zwiedzania pracowni. Dzieci zapo­znają się z takimi poję­ciami jak żywe muzeum, warsz­tat, witraż. Podczas zwiedzania obserwują mistrzów witrażowych przy pracy, mogą wziąć do ręki narzędzia i pędzle oraz pomalować na próbę witrażową twarz. Po zwiedzaniu zapraszamy dzieci na warsztaty. Dzieci, które uczestniczyły już w zwiedzaniu mogą przyjść na same warsztaty, które rozpoczynają się o 10.45.

Na zwiedzanie Muzeum zapraszane są same dzieci, bez opiekunów. Dla chętnych rodziców i dziadków organizujemy osobne zwiedzanie o 10:30. Ci, którzy nie chcą zwiedzać, mogą relaksować się w muzealnej kawiarni, gdzie potem mogą towarzyszyć dzieciom w warsztatach plastycznych.

Więcej informacji na: https://muzeumwitrazu.pl/dzieci_i_mlodziez/sobotnie-poranki-w-muzeum-witrazu/

Zapraszamy do rezerwacji!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Sobotnie Poranki w Muzeum Witrażu – Witrażowe kwiaty

Pracownia i Muzeum Witrażu

Pracownia i Muzeum Witrażu to wyjątkowa instytucja na polskim i światowym rynku kulturalnym.

Jest efektem nowatorskiej koncepcji - mieści w swoich wnętrzach zarówno działającą od ponad stu lat roku pracownię witrażu, w której artyści …

Więcej

Adres:

al. Krasińskiego 23, 31-111 Kraków

Kontakt:

+48 512 937 979
info@muzeumwitrazu.pl https://
http://muzeumwitrazu.pl