Smuteczki małpeczki – warsztaty rodzinne w Mocak-u

Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK mapa

sobota 24.08.2019

10

Smuteczki małpeczki

W sobotę 24 sierpnia o godzinie 12 MOCAK oraz AWM Agencja Wydawnicza zapraszają dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na warsztaty inspirowane książką Katarzyny Vanevskiej Smuteczki małpeczki, prowadzone przez autorkę.

W czasie zajęć poznamy historię małpki, która porównując się z innymi bohaterami książki, nie dostrzega swoich mocnych stron. Towarzysząc jej, przekonamy się, jak wielka jest siła uśmiechu oraz doceniania samego siebie.

Seria Ach, te zwierzaki zawiera zabawnie ilustrowane wierszyki z morałem, przedstawiające proste historyjki o pełnych temperamentu zwierzętach, które mają wiele przygód i doświadczają różnych emocji. Publikacje te nie tylko skłaniają do refleksji na temat uczuć, ale też kształtują empatię, rozwijają wyobraźnię oraz wzbogacają słownictwo.

Książka jest odpowiednia zarówno dla maluszków (całokartonowa, zaokrąglone rogi), jak i dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać (odpowiednio duże, zróżnicowane pismo).

Wstęp 10 zł*. Liczba miejsc ograniczona. Materiały zapewnia Muzeum. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem prawelska@mocak.pl lub telefoniczną: (12) 263 40 29.

* dla posiadaczy Karty Krakowskiej wstęp za 1 zł.

24.08.2019 godz. 12

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

MOCAK od początku swojej działalności prowadzi projekt Muzeum Dzieci, którego celem jest rozwijanie u najmłodszych zdolności do aktywnego uczestnictwa w świecie sztuki. Wierzymy, że taką postawę można wypracować, ucząc kontaktu z pracami, rozwijając w …

Więcej

Adres:

Ul. Lipowa 4
30-702 Kraków


Kontakt:

+48 12 263 40 35
edukacja@mocak.pl
http://www.mocak.pl
facebook