Słówka i pędzle. Uczymy się od siebie – warsztaty integracyjne

Międzynarodowe Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25 mapa

niedziela 14.08.2022

Słówka i pędzle. Uczymy się od siebie - warsztaty integracyjne

Międzynarodowe Centrum Kultury zaprasza na warsztaty integracyjne „Słówka i pędzle. Uczymy się od siebie,” z elementami nauki języka polskiego i ukraińskiego oraz zajęć plastycznych.

W trakcie zajęć poprzez obcowanie z dziedzictwem, sztuką i architekturą dzieci mają szansę poznawać języki i uczyć się od siebie nawzajem. Warsztaty to nie tylko szansa na naukę, ale też dobra zabawa, integracja z rówieśnikami i wykonywanie prac plastycznych w różnych technikach artystycznych. W trakcie najbliższych warsztatów uczestnicy dowiedzą się, kim jest ornitolog i jaką pracę wykonuje. Praca plastyczna, którą dzieci stworzą będzie nawiązywała do prezentowanej w Galerii MCK wystawy „Domowroty. Włodzimierz Puchalski”, opowiadającej o jednym z najsłynniejszych polskich przyrodników i fotografików.

Na bezpłatne warsztaty w języku polskim i ukraińskim zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat. Niedziela, 14 sierpnia 2022 r., o godz. 10.00, Międzynarodowe Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25. Nie obowiązują zapisy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie