Skrzatologiczna Pracownia Profesora Wróbla – teatr cieni

online

sobota 21.11.2020 do niedziela 22.11.2020

35

Skrzatologiczna Pracownia Profesora Wróbla - wydarzenie artystyczno-edukacyjne

Profesor Wróbel, słynny i ceniony na świecie skrzatolog, od wielu lat próbuje opisać skrzacie zwyczaje. Po wnikliwych badaniach i poszukiwaniach wpada na pewien trop, który może okazać się przełomowy w jego karierze. Aby utwierdzić się w swoich przekonaniach, postanawia zaprosić do swoich badań grupę młodych adeptów skrzatologi. Wspólnie spróbują odkryć skrzacie tajemnice!

Wydarzenie artystyczno-edukacyjne online w technice teatru cieni, złożone z etiudy teatralnej oraz warsztatu. Dla rodzin z dziećmi w wieku 4-8 lat.

Występuje: Mateusz Wróbel

Bilet rodzinny: 35 zł

Zapisy: tutaj

ZAPISY DO 18.11.2020

Ilość miejsc ograniczona.

Po dokonaniu zapisu i opłaceniu warsztatu otrzymują Państwo pudełko z materiałami warsztatowymi oraz link do wydarzenia. Link będzie aktywny od soboty 21.11 od godz. 9.00 do niedzieli 22.11 do godz. 20.00.

więcej informacji: www.rodzinnyfestiwalteatralny.pl

Wydarzenie w ramach Rodzinnego Festiwalu Teatralnego organizowanego przez Teatr Figurki. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Figurki logo

Teatr Figurki

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, my wiemy, że w małych ciałach, kryje się wielka wyobraźnia. Że najmniejszy człowiek ma największe potrzeby i wymagania. Odkrywamy więc światy, których dorośli zwykle nie zauważają: krainy skrzatów, życie stworów …

Więcej

Adres:Kontakt:

8802807
figurki@teatrfigur.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr