SeZamkowy Teatr: Miejsce

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu mapa

środa 04.11.2020

15

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Miejsce” teatru Atofri, który odbędzie się 15 listopada. Jest to spotkanie z cyklu „SeZamkowy teatr” odbywający się w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

15.11., g.10 i 12
spektakl dla dzieci od 2 lat
czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy
CK Zamek: Sala Wielka

Miejsce
Sześć stóp zaczyna swoją podróż, przemierzając świat małymi kroczkami. Co to? Oko czy okno? To zerka ciekawie, to znika. Nasłuchuje świstów, szelestów i stuków. Odkrywa, dotyka pogniecionych papierowych form i nadaje im nowych znaczeń. Bawi się. To miejsce, pełne zakamarków, zachęca do interakcji, pozwala się obserwować, zaczepia dźwiękiem tworzonym na żywo, skupia uwagę na metamorfozach form i pozwala śledzić relacje między ludźmi. Radość, zaciekawienie, zabawa i kreacja oprowadzają małego widza po tym niezwykłym świecie, aż do miejsca, które wycisza i relaksuje.

Wszystkie obiekty tworzące „Miejsce” wyśniła i uszyła Agnieszka Gierach. Powstały w duchu upcyclingu z tkanin roletowych, które po wygnieceniu do złudzenia przypominają papier i pięknie pracują ze światłem. Choreografię i muzykę w spektaklu opracowała Monika Zajączkowska, współtwórczyni, aktorka i reżyserka Teatru Atofri. Zgodnie z podstawowym przesłaniem Teatru, autorzy nie szukają dosłowności, bazują na abstrakcji i przekazie wrażeń, opowiedzeniu historii niekoniecznie splecionych ze sobą linearnie.

koncepcja sceniczna i reżyseria: Agnieszka Gierach, Monika Zajączkowska

opieka dramaturgiczna: Bogdan Żyłkowski
scenografia: Agnieszka Gierach
choreografia i muzyka: Monika Zajączkowska
występują: Agnieszka Gierach, Monika Zajączkowska, Paweł Wódczyński
producent: Teatr Atofri/Poznańska Fundacja Artystyczna

Bilety 15 zł
Zwracamy szczególną uwagę na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, dlatego spektakl „Miejsce” odbędzie się w kameralnych grupach o godzinie 10 oraz 12.

Zapraszamy do zakupu biletów na stronie internetowej:
g. 10: https://ckzamek.pl/wydarzenia/6424-sezamkowy-teatr-miejsce/
g. 12: https://ckzamek.pl/wydarzenia/6425-sezamkowy-teatr-miejsce/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr