Selfie z górskim trolem podczas Lata na Targach

plaża na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mapa

piątek 24.06.2016

Harry Potter

Dostaliście już list z Hogwartu? Czy ciągle na niego czekacie? Jeśli to drugie, to wpadnijcie na Pokątną! Już w najbliższy piątek podczas otwarcia Lata na Targach czeka na Was nie lada atrakcja: wielkoformatowa wystawa ilustracji z książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, której głównym punktem jest niemal 14-metrowa, przestrzenna ekspozycja ulicy Pokątnej. Na pamiątkowe zdjęcia z Wami czekają także Peron 9 i ¾, górski troll, a także… sam Harry Potter! Ale z nim nie będzie tak łatwo: będziecie musieli wykazać się umiejętnością lotów na miotle i znajomością zaklęć. Zapraszamy wszystkich czarodziejów i mugoli!

Te wszystkie atrakcje czekają na Was podczas festynu inaugurującego Lato na Targach w piątek 24 czerwca. Start o godzinie 13.00 na plaży na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Selfie z górskim trolem podczas Lata na Targach

Wydawnictwo Media Rodzina

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA jest wydawcą książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory wydawnictwo Media Rodzina opublikowało ponad pięćset tytułów.

Pośród oferty wydawniczej wyróżniają się: bestsellerowa seria poradników …

Więcej

Adres:

ul. Pasieka 24
61-657 Poznań


Kontakt:

(61) 827 08 60, 827 08 50
Mediarodzina@mediarodzina.pl
http://www.mediarodzina.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także