Rzut kostką – gra terenowa z okazji urodzin Gdyni

Muzeum Miasta Gdyni
📅 sobota 13.02.2021
Rzut kostką – gra terenowa z okazji urodzin Gdyni
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Gdyni na wielką grę, przygotowaną przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum MIasta Gdyni z okazji obchodów 95 rocznicy uzyskania przez Gdynię praw miejskich.

Chcielibyście więcej dowiedzieć się na temat czasu, kiedy Gdynia była wsią? A może interesuje Was historia pierwszej gdyńskiej ulicy? Czy wiecie jak właściwie doszło do tego, że Gdynia jest miastem? Jeżeli interesują Was ciekawostki i tajemnice z tamtych lat, 10 lutego, we wcześniej określonych miejscach, będzie można odnaleźć wskazówki wraz z ciekawostkami. Podążając pozostawionym przez nas tropem, wykonując zadania i rozwiązując zagadki, będzie można dotrzeć do punktu końcowego gry, w którym dla pierwszych uczestników będą czekać atrakcyjne nagrody, w tym najnowsza gra “Monopoly: Edycja Gdyńska”.

Prowadzanie: Patrycja Wójcik

UWAGA! Obowiązują zapisy. Formularz zostanie udostępniony po otwarciu Muzeum.