Ryba z makiem, czyli święta ze smakiem – nowa zabawa w Polskim Radiu Dzieciom

poniedziałek 12.12.2022 do niedziela 18.12.2022

Ryba z makiem, czyli święta ze smakiem - nowa zabawa w Polskim Radiu Dzieciom

Już w poniedziałek, 12 grudnia, startuje nowa zabawa kulinarna w Polskim Radiu Dzieciom. „Ryba z makiem, czyli święta ze smakiem” to nowa propozycja stacji, w której całe rodziny będą miały okazje wcielić się w detektywa, próbując odgadnąć nazwę prezentowanej potrawy. Zabawa potrwa do 23 grudnia. Na zwycięzców czekają rodzinne upominki.

Już od poniedziałku, 12 grudnia o godz. 8.45 w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” rozpocznie się zabawa „Ryba z makiem, czyli święta ze smakiem”. Podpowiedzi dostępne będą również na Facebooku stacji. Słuchacze mają czas na odgadnięcie zagadki do czwartku do godz. 18.00.

5 osób, które jako pierwsze wpiszą w komentarzu pod specjalnym postem prawidłową nazwę tajemniczej potrawy, otrzyma rodzinne upominki. Kolejna szansa na udział w zabawie będzie w kolejnym przedświątecznym tygodniu, czyli 19 grudnia o godz. 8.45.

Nazwiska zwycięzców ogłoszone zostaną w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” 16 i 23 grudnia.

W okresie świątecznym na antenie Polskiego Radia Dzieciom usłyszeć będzie można także o smakach dzieciństwa i kulinarnych inspiracjach znanych i lubianych, m. in. kucharza i dziennikarza kulinarnego Grzegorza Łapanowskiego, a praktyczne rady dla najmłodszych zaprezentowane zostaną w cyklu audycji „Kulinarki – czyli co każdy kucharz wiedzieć powinien” ( godz.8.30-8.35).

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie