Roztańczone Rodziny: warsztaty dla dorosłych – Moja Fala

📅 wtorek 28.07.2020 do sobota 08.08.2020
🎫 20zł
Roztańczone Rodziny: warsztaty dla dorosłych - Moja Fala
W ramach projektu Roztańczone Rodziny zapraszamy serdecznie na warsztaty:

Moja Fala 8.08.2020 w godz 10.00 -11.30

Zajęcia improwizacji tanecznych i tańca kreatywnego z elementami Terapii Tańcem, adresowane do OSÓB DOROSŁYCH, którym w tańcu towarzyszyć mogą DZIECI w wieku do ok. 1 roku.

Na tym spotkaniu taniec rozumieć będziemy jako kreatywny proces umożliwiający indywidualną ekspresję, a nie realizację jakiegoś narzuconego z zewnątrz wzorca. Jest to zachęta do podążania za własnym, naturalnym ruchem i rytmem, do uwalniania oddechu, poprawy krążenia krwi, poszukiwania własnych wzorców ruchowych i odnajdywania nowych, czerpania przyjemności z ruchu. Dzieci na swój sposób uczestniczą w zajęciach – w chuście, na kocyku lub po prostu bawią się w tej samej sali. Jeśli są przy tańczącym opiekunie, wspólne rytmiczne poruszanie się sprzyja rozwojowi mózgu malucha, korzystnie wpływa na rozwój społeczny oraz poczucie bezpieczeństwa.Tematycznie natomiast zachęcać będę do wakacyjnego poddania się wpływom FALI -takiej delikatnie kołyszącej, a może ekscytująco wzburzonej albo wręcz zapierającej dech w piersiach i wywołującej niepokój? SPOKOJNIE – to będzie Twoja Fala, dokładnie taka, jakiej Ci na dany moment trzeba i jakiej pozwolisz do siebie przyjść.

Uczestnikiem zajęć może być każdy dorosły – poziom sprawności ruchowej czy wcześniejsze doświadczenia taneczne nie są istotne

STRÓJ: istotny jest wygodny, niekrępujący ruchów strój; poruszamy się na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych czy baletkach; przyda się woda do picia.

Prowadząca: Agata Nowaczyk Łokaj : z pierwotnego wykształcenia prawniczka, z pasji trenerka improwizacji tanecznych metodą Living Dance Form, zawodowo – oddana organizatorka i autorka warsztatów rozwojowych dla dzieci i dorosłych, właścicielka marki Warsztaty Agaty i miejsca zajęciowego w Poznaniu o tej samej nazwie: https://www.facebook.com/WarsztatyAgaty/

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.

Projekty dofinansowany z budżetu Miasta Poznań #poznanwspiera