Różewicz 3D – warsztaty fotograficzne

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu mapa

niedziela 10.10.2021

Różewicz 3D – warsztaty fotograficzne

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie Pan Tadeusz Różewicz”.

Podczas warsztatów uczestnicy przeniosą się w niezwykły, tajemniczy, mroczny, romantyczny i pełen symboli świat Różewicza. Nawiązując do poezji, dzieł mistrza, ale też artefaktów towarzyszących wystawie, stworzymy małe, trójwymiarowe światy. Każdy z uczestników wykona serię zdjęć z użyciem współczesnych aparatów typu instax czy polaroid, ale nawiązujących do dawnych, pierwszych technik tworzenia obrazów trójwymiarowych – stereogramów. Zbudujemy własne „okulary”, aby zamieścić w nich i oglądać wykonane kompozycje fotograficzne.

prowadzenie:
Dominika Lewandowicz – artystka wizualna, edukatorka, prezeska Fundacji Działań Twórczych „Pola Inspiracji”. Inicjatorka konkursu fotograficznego „Wystaw się w CSW” w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Tworzy prace malarskie, rysunkowe, intermedialne oraz fotograficzne. Bierze udział w wystawach i plenerach artystycznych w Polsce oraz za granicą – na Słowacji i Ukrainie. Jako edukator artystyczny współpracuje z instytucjami, galeriami sztuki, muzeami i szkołami prowadząc autorskie warsztaty twórcze.

zapisz się

10 października 2021 (niedziela), godz. 12.00
warsztaty dla młodzieży od 16. roku życia i osób dorosłych
wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu logo

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

Muzeum Pana Tadeusza to miejsce w samym centrum Wrocławia, w którym łączą się historia i współczesność. Naszą misją jest pokazanie rangi dzieła Adama Mickiewicza w zmieniającej się rzeczywistości historycznej i kulturalnej Europy na …

Więcej

Adres:

Kamienica Pod Złotym Słońcem
Rynek 6, 50-126 Wrocław
Kontakt:

71 75 50 640
info@ossolineum.pl
http://www.muzeumpanatadeusza.pl/
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty