Rodzinny Radogoszcz: Zima w Litzmannstadt – warsztaty rodzinne

📅 niedziela 16.01.2022
🎫 5zł
Rodzinny Radogoszcz: Zima w Litzmannstadt - warsztaty rodzinne
Warsztaty rodzinne, podczas których można dowiedzieć się, z jakimi problemami borykali się łodzianie w czasie długich okupacyjnych zim w czasie II wojny światowej. Jak radzili sobie z brakami żywnościowymi i organizacją Świąt. Jak oszukiwali niesprawiedliwe niemieckie zakazy. Jak pomagali sobie, aby przetrwać zimę w Litzmannstadt.

Koszt: 5 zł.

Zapisy: b.kowska@muzeumtradycji.pl

Czy i jak motywować dzieci