Teatr Jak w Ulu ma już wiele osiągnięć na swoim koncie,mi.in. podczas Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka w Zabrzu, Festiwalu Amatorskiego Ruchy Teatralnego FARA, Przeglądu Teatrów Dziecięcych Scenka w Rybniku, czy Dziecięcego Festiwalu Teatralnego w Czerwionce-Leszczynach, ale też w Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy. Sukcesy dodają im skrzydeł, ale każdy występ, bez względu na wynik, jest dla nich źródłem niesamowitej radości.
Teatr Jak w Ulu- Grupa młodsza przedstawi spektakl „My Psy..i Kot” na motywach książki „My psy, czyli czapka admirała Yamamoto.
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Boroń
Scenografia, kostiumy i rekwizyty: Zespół
Muzyka: Adam Krzyż oraz wybrane utwory muzyki współczesnej i klasycznej.
Opracowanie: Katarzyna Boroń
My Psy i kot, to historia dziejąca się na wysypisku śmieci. To właśnie tam swój pieski żywot wiedzie 9 psów. Każdy z nich trafił na wysypisko z innego powodu, czasem w wyniki nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, czasem dramatycznych wydarzeń. Zawsze jednak w tle pozostaje człowiek i jego stosunek do zwierząt. Te psy potrafią się bawić, smucić, ale też razem walczyć w obronie słusznej sprawy. Pokazują też, że nawet jeśli sytuacja wydaje się beznadziejna, zawsze trzeba mieć nadzieję.
Teatr Jak w Ulu- grupa starsza przedstawi spektakl „ Gang godziny duchów” na motywach powieści Davida Walliams’a
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Boroń
Scenografia, kostiumy i rekwizyty: Zespół, zwłaszcza Anna Bluszcz i Zofia Padewska
Muzyka: Adam Krzyż oraz wybrane fragmenty utworów muzyki współczesnej i klasycznej.
Opracowanie: Katarzyna Boroń
„Gang godziny duchów” to nic innego jak grupa zwariowanych dzieciaków, które z różnych powodów znalazła się w szpitalu. Misją gangu jest spełnianie dziecięcych marzeń, a wszystko to oczywiście w tajemnicy przed dorosłymi. Piękna opowieść o przyjaźni, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, a wszystko to z dużą dawką pozytywnej energii.
Bilety (obowiązują zarówno dzieci, jak i dorosłych): 15 zł
Info: majka@chck.pl; 32 247 39 56