Miejski Dzień Dziecka

pasaż Schillera i ul. Piotrkowska
📅 niedziela 04.06.2017
dzień dziecka
Miejski Dzień Dziecka odbędzie się 4 czerwca w pasażu Schillera i na ul. Piotrkowskiej. Zabawa z wieloma atrakcjami dla najmłodszych i nieco starszych łodzian rozpocznie się o godz. 11 i potrwa cztery godziny.

Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń kolejny raz zapraszają mieszkańców do wspólnej zabawy. – Przygotowaliśmy dziesiątki atrakcji. Będzie nauka chodzenia na szczudłach, turniej gry w kręgle, konkursy sprawnościowe. Będzie też coś dla małych naukowców i teleskop słoneczny oraz wiele innych propozycji – wylicza Dominika Kawczyńska z ŁCW.

W organizację Miejskiego Dnia Dziecka aktywnie włącza się Urząd Miasta Łodzi, w tym pracownicy Wydziału ds. Zarządzania Kadrami UMŁ oraz partnerzy wydarzenia. – Mamy nadzieję, że na reprezentacyjną ulicę miasta zawita tysiące dzieciaków. Zapraszam, bo będą tory przeszkód, boiska piłkarskie, wata cukrowa, scena z programem artystycznym. Dla dzieci występujących z pokazami będziemy mieli gadżety i przekąski – zachęca menedżer ulicy Piotrkowskiej Piotr Kurzawa.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!