Rodzinne spotkanie mikołajkowe w Katowicach

Fundacja z Pasją, ul. ks. Bp. H. Bednorza 20, Katowice mapa

niedziela 04.12.2016

mikolajki Fundacja z pasją
Fundacja z Pasją zaprasza na prawdziwie rodzinne spotkanie mikołajkowe, które wprowadzi Was w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.

Na „Mikołajki u Fundacji z Pasją” możecie się wybrać w niedzielę 4 grudnia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14 warsztatami tworzenia ozdób świątecznych, a po nich odbędą się warsztaty muzyczne. Finałem spotkania mikołajkowego będzie spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Lufcik Na Korbkę pt. „Bardzo mokre święta”. Spektakl oparty jest na „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa oraz filmie „Grinch: świąt nie będzie” i opowiada do Wodniku, który nie znosi świąt.

Mikołajkowe spotkanie będzie też dobrą okazją do rozmowy o tym, jakie znaczenie w naszym życiu ma obdarowywanie innych, kim jest dla nas osoba potrzebująca i jakie potrzeby innych ludzi dostrzegamy w swoim lokalnym środowisku.

„Mikołajki u Fundacji z Pasją” odbędą się w siedzibie Fundacji w Katowicach przy ul. ks. Bp. H. Bednorza 20. Wstęp wolny!

Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona, wobec czego obowiązują zapisy: kontakt@fundacjazpasja.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj