Rodzinne Spotkania z kinem MUZA: Mulan. Sosnowiec

Sala Widowiskowo - Koncertowa Muza, Warszawska 2, Sosnowiec mapa

niedziela 25.10.2020

10

Rodzinne Spotkania z kinem MUZA: Mulan. Sosnowiec

22 lata po premierze kultowej animacji Disneya opowieść o Mulan powraca na ekrany kin w aktorskiej wersji. Mulan to adaptacja starej chińskiej legendy, opowiadającej o dzielnej dziewczynie, która w męskiej zbroi staje do walki w obronie kraju i rodziny.

reż. Niki Caro | USA 2020 | 115` | dubbing

Aby obronić kraj przed najeźdźcami z północy, cesarz Chin wydaje dekret nakazujący rekrutację do armii jednego mężczyzny z każdej rodziny.

Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca.

Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości.

W wyniku tej wielkiej przygody dziewczyna staje się niezłomną wojowniczką oraz zdobywa szacunek wdzięcznego narodu i… dumnego ojca.

kategoria wiekowa: 7+

Bilety w cenie: 10,00 zł
25 października 2020 | godzina 16.00

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kiepura Logo

Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu

Podstawowym zadaniem i celem placówki było i jest krzewienie kultury muzycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.Cel ten jest wytrwale realizowany poprzez stałe organizowane cyklicznych audycji muzycznych dla dzieci, otwartych koncertów muzyki poważnej. W bogatej ofercie placówki …

Więcej

Adres:

41-200 Sosnowiec
ul. Będzińska 6


Kontakt:

032 291-39-48
klub@kiepura.pl
http://www.kiepura.pl

ZOBACZ TAKŻE:film