Rodzinne niedziele w MNW: Podróż Orient Expressem – Włochy

📅 niedziela 06.10.2019
🎫 15zł
Rodzinne niedziele w MNW: Podróż Orient Expressem – Włochy
A gdyby tak wsiąść do pociągu i wyruszyć w podróż dookoła świata? Zapraszamy na trzy kolejne wyprawy: do Azji, do Włoch i do Holandii. Zwiedzimy najciekawsze miejsca, usłyszymy pełne tajemnic historie, spotkamy niezwykłych ludzi i poznamy ich obyczaje. Rozwiążemy zagadki i przywieziemy pamiątki z podróży.

Rodzinne niedziele w MNW

Niedziela to czas dla rodziny – zachęcamy do wspólnej wizyty w Muzeum! Warsztaty rodzinne w MNW dla rodziców z dziećmi (5–12 lat) odbywają się w niedziele o godz. 12.00. Odkrywamy tajemnice Muzeum, opowiadamy o dawnych zwyczajach, poznajemy dzieła sztuki i próbujemy swych sił jako artyści.

Zbiórka w Holu Głównym / dziecko: bilet 15 zł, opiekun: bilet 15 zł / obecność opiekuna obowiązkowa / bilety online lub w kasach MNW dostępne od wtorku poprzedzającego zajęcia (1 października) od godz. 10.00 / ok. 75 min / obecność opiekuna obowiązkowa / liczba miejsc ograniczona / brak biletów online oznacza, że są niedostępne również w kasie.