Rodzinne niedziele w MNW: Artysta na rozdrożu

Muzeum Narodowe w Warszawie, al. Jerozolimskie 3 mapa

niedziela 22.09.2019

Rodzinne niedziele w MNW: Artysta na rozdrożu

Sprawny rzemieślnik czy natchniony wizjoner – jak postrzegano zawód artysty na przestrzeni wieków. Czy dawni mistrzowie mogli sobie pozwolić na niezależność twórczą? Jak sobie radzili z zamówieniami kapryśnych klientów i zmiennymi modami? Talent nie zawsze gwarantował sukces, a dzieła niejednego z głośnych dziś twórców doceniono dopiero po dziesiątkach lat. Porozmawiamy o rozumieniu roli artysty w różnych epokach.

Rodzinne niedziele w MNW

Niedziela to czas dla rodziny – zachęcamy do wspólnej wizyty w Muzeum! Warsztaty rodzinne w MNW dla rodziców z dziećmi (5–12 lat) odbywają się w niedziele o godz. 12.00. Odkrywamy tajemnice Muzeum, opowiadamy o dawnych zwyczajach, poznajemy dzieła sztuki i próbujemy swych sił jako artyści.

Zbiórka w Holu Głównym / dziecko: bilet 15 zł, opiekun: bilet 15 zł / obecność opiekuna obowiązkowa / bilety online lub w kasach MNW dostępne od wtorku poprzedzającego zajęcia (17 września) od godz. 10.00 / ok. 75 min / obecność opiekuna obowiązkowa / liczba miejsc ograniczona / brak biletów online oznacza, że są niedostępne również w kasie.

Muzeum Narodowe w Warszawie - warsztaty dla dzici i rodzin, warsztaty dla szkół i przedszkoli.

Muzeum Narodowe w Warszawie

Zapraszamy na wirtualny spacer po Muzeum Narodowym w Warszawie