Rodzina do kina z Radiem Zet i Multikinem

piątek 28.06.2013 do czwartek 05.09.2013

Rodzina do kina z Radiem Zet i Multikinem

Już za dwa dni rozpoczynają się wakacje! Z tej okazji Multikino i Radio ZET przygotowały specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Od 28 czerwca do 5 września we wszystkich kinach sieci od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Oferta dotyczy filmów bez ograniczeń wiekowych, wyświetlanych do godziny 17.00.
 
Dzięki wakacyjnej propozycji Multikina i Radia ZET przez całe wakacje rodzice z pociechami będą mogli uczestniczyć w najważniejszych premierach dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Już w czerwcu na wielkim ekranie pojawiły się: "Thor ratuje przyjaciół” oraz "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”. Natomiast 5 lipca premierę będzie miał prequel oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i spółka”, czyli "Uniwersytet potworny 3D”. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Tydzień później w kinach pojawi się animowana komedia "Minionki rozrabiają 3D”, a w sierpniu wielkie ekrany zawojują "Smerfy 2 3D” oraz "Samoloty 3D”.  
 
Ponadto słuchając od poniedziałku do piątku Radia ZET będzie można wygrywać rodzinne bilety do Multikina.
 
Więcej informacji na temat rodzinnych wakacji w Multikinie oraz zasady oferty można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie