Robotyka w sobotę z KreaTech

al. Jana Pawła II 31/U6
📅 sobota 24.06.2017
Rozpoczynamy nowy semestr z zajęciami technologicznymi KreaTech
Zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby poznać świat nauki i techniki w przyjemny i kreatywny sposób!
Zajęcia semestralne prowadzimy w naszej siedzibie, czyli Centrum Kreatywnej Technologii przy al. Jana Pawła II 31/u6 w Krakowie, ale także w Szkołach i Przedszkolach na terenie miasta.

Zajęcia w CKT:

Robotyka w sobotę: godz. 10:00 – 13:00
Terminy: 4.03, 18.03; 1.04, 29.04; 13.05, 27.05; 10.06, 24.06
(zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe oraz poziom zaawansowania uczestników!)

Drogi Rodzicu!
Jeżeli nasuwają Ci się jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Zapisu na zajęcia można dokonać za pomocą formularza na naszej stronie internetowej: www.kreatech.pl lub telefonicznie: 533 116 604 / 511 974 508!

Serdecznie zapraszamy!

Zabieram dzieci z sieci

Kurs dla rodziców cyfrowych dzieci

Nauka zdalna spowodowała, że twoje dziecko nie odchodzi od komputera nawet w wolnym czasie? Czujesz się bezsilny jako rodzic? Nie wiesz, gdzie wytyczyć granice i jak je egzekwować? Chciałbyś nawiązać z dzieckiem konstruktywny dialog na temat używania mediów elektronicznych?

Ten kurs jest właśnie dla ciebie!