ROBOTYKA: Magiczne Popołudnia w Krainie Robotów! Warsztaty Semestralne

Kraków, Armii Krajowej 12
📅 piątek 23.02.2024 do sobota 23.03.2024
ROBOTYKA: Magiczne Popołudnia w Krainie Robotów! Warsztaty Semestralne
Przedłużamy czas na zapisy na warsztaty z robotyki

Przyłącz się do nas w ROBOTOWIE i doświadcz niesamowitej przygody w świecie robotyki! Niech każde poniedziałkowe popołudnie zamieni się w fascynującą podróż pełną nauki i zabawy:

• Zachęcamy do spędzenia popołudni w Robotowie bawiąc się i ucząc wspólnie z rówieśnikami,  w niewielkich grupach, pod okiem instruktorów. Na stworzenie i ożywienie, czekają m.in.: Pan Samochodzik, Łódź podwodna czy Trener Leonardo. Podczas zajęć konstruujemy z zestawów Lego: Spike Essentials oraz Simple and Powered Machines (młodsza grupa) i Spike Prime, a także Mindstorms EV3 (starsza grupa).
    • 🛠️Buduj i programuj razem z rówieśnikami! Pracujcie w parach, tworząc niezwykłe maszyny.
    • 👦👧 Współpracując w zespołach, dzieci stają się bardziej twórcze, uczą się synergii i pogłębiają relacje społeczne!
    • 🌟 Kiedy współdziałają, nie tylko dzielą się rolami, ale również inspirowaniem i poszukiwaniem najlepszych rozwiązań. 🧠💡 Praca w duecie to wyzwanie, ale z naszym instruktorem dzieci uczą się tego jak profesjonaliści. W końcu praca w grupie to umiejętność na całe życie. Odkrywają wtedy:
      • 🤝 Jak działać w harmonii i tworzyć więzi.
      • 🎙️ Jak skutecznie rozmawiać i słuchać innych.
      • 💪 Jak razem pokonywać trudności.
      • 🌈 Jak łączyć różne punkty widzenia.

Zespół to nie tylko sukcesy, ale również cudowna przygoda i rozwijanie umiejętności społecznych! 👫🎉

Dlaczego warto?

• Niewielkie grupy pozwalają na indywidualne podejście i świetną zabawę.
      • Profesjonalni instruktorzy są gotowi pomóc i inspirować młodych inżynierów.
      • Nie tylko uczymy się robotyki – budujemy także przyjaźnie i uczymy się współpracy.

Ożyw świata robotów i pozwól swojej wyobraźni płynąć! Zapraszamy na nasze warsztaty semestralne, które rozpoczynają się już 26 lutego. Zarezerwuj miejsce dla swojego młodego inżyniera!

Start zajęć: 26.02.2024Poniedziałki 17:30-19:00

Możliwość dołączenia również do grup Mały Konstruktor (3-4 lat) oraz Akademii Inżyniera (4-5 lat).

Rekrutacja już trwa. Liczba miejsc jest ograniczona!