Riviera hucznie świętuje 10. urodziny!

Centrum Riviera
📅 środa 18.10.2023 do sobota 28.10.2023
Riviera hucznie świętuje 10. urodziny!
W październiku mija dekada od otwarcia Centrum Riviera. Z tej okazji w dniach 18-28 października Riviera organizuje wielkie urodzinowe przyjęcie. W ten sposób centrum chce podziękować klientom za to, że już 10 lat wybierają Rivierę jako miejsce zakupów i rozrywki!

10 dni wypełnionych atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Feeria kolorów, tysiące balonów, kilkanaście stref gier i zabaw, wesołe grono szczudlarzy oraz weekendowe konkursy z nagrodami. To wszystko czeka klientów, którzy w dniach od 18 do 28 października odwiedzą Centrum Riviera. Przez 10 dni, będzie można między innymi spróbować swoich sił w minigolfie, zbić kolorowe kręgle, trenować celność na specjalnej ściance, nagrać urodzinowe życzenia w foto budce oraz zabłysnąć wiedzą o Gdyni i regionie w urodzinowym quizie. Nie zabraknie również atrakcji, które angażują kreatywność – podczas warsztatów własnoręcznie stworzyć będzie można bransoletki z imieniem i urodzinowe przypinki.  Za wszystkie zadania przyznawane będą urodzinowe żetony, które wymieniać będzie można w strefach atrakcji – cukierkowym barze, stanowisku z kolorową watą cukrową czy dmuchanym zamku.

IMG_0873

Fani konkursowych emocji będą mogli zawalczyć o nagrody w kolorowej bańce! W dwa urodzinowe weekendy – 20-21 i 27-28 października – osoby, które zrobią zakupy na kwotę minimum 250 zł będą mogły wygrać karty podarunkowe o wartości od 50 zł do 1 000 zł oraz gratkę dla kolekcjonerów: wyjątkowe torby na zakupy z jubileuszową grafiką, którą specjalnie dla Riviery stworzył gdyński ilustrator Jan Rutka.

Od 10 lat Centrum Riviera przyciąga mieszkańców Gdyni i regionu kompleksową ofertą zakupową oraz rozrywkową. Z okazji 10-tych, okrągłych urodzin chcemy powiedzieć wszystkim naszym klientom Dziękujemy! Dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia, bo to dla Was, i dzięki wam jesteśmy, stale się rozwijamy, i zmieniamy na lepsze. W dniach urodzinowego przyjęcia zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania. Bądźcie Państwo z nami w ten wyjątkowy czas, by dzielić radość i po prostu świetnie się bawić w pięknej, kolorowej scenerii. Oraz oczywiście, by życzyć Rivierze kolejnych wielu lat sukcesów! – mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Riviera w Gdyni.

Do stref zabaw i atrakcji Riviera zaprasza od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 – 18:00. W piątki i soboty klienci będą mogli bawić się jeszcze dłużej, bo od 11:00 do 19:00.

IMG_4019

Dodatkowe atrakcje w kinie Helios

Znajdujące się w Centrum Riviera Kino Helios również świętuje swoje 10. urodziny. Z tej okazji zaprasza w niedzielę, 22 października, na dzień pełen niespodzianek. W programie atrakcyjne ceny biletów oraz rodzinne aktywności, w tym między innymi filmowe Koło Fortuny, balonowe niespodzianki, pyszny tort urodzinowy (godz. 14:30) i rozbijanie urodzinowej piniaty (godz. 12:00 oraz 14:30) oraz warsztaty z klockami lego i robotami.

W tym dniu kino Helios zaprasza również najmłodszych widzów o 10:30 na Filmowy Poranek, podczas którego do wygrania będą bilety do Aquaparku w Redzie.

Centrum Riviera zaprasza do wspólnego świętowania!

IMG_3583