os. Na Stoku 27b mapa

poniedziałek 17.08.2020 do piątek 28.08.2020

Rekrutacja na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury Fort 49 Krzesławice

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W MDK FORT 49 „KRZESŁAWICE”
Kraków, os. Na Stoku 27b Dzielnica XVII Miasta Krakowa – Wzgórza Krzesławickie

Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” to niezwykłe miejsce, tutaj dzieci i młodzież mogą rozwijać się wszechstronnie poprzez udział w zajęciach tematycznych, spotkania w grupach rówieśniczych i aktywność w ciekawych projektach. Zajęcia odbywają się w obiekcie o bogatej historii i tradycji.

Uczestnicy zajęć pracują w salach fortu i rozwija się twórczo. Instruktorzy zachęcają uczestników do wyrażania własnej kreatywności w formach wizualnej, tanecznej, fotograficznej, muzycznej, plastycznej i teatralnej. Dbają przy tym o to, aby zajęcia stały się środkiem komunikacji, sposobem przekazania osobistych uczuć, myśli i formą dialogu między ludźmi.

Młodzież i dzieci poprzez działanie uczą się poznawać świat i wartości, które są związane z naszą historią. Zajęcia wzmacniają zaufanie, poprawiają samoocenę, wzbudzają entuzjazm do własnej pracy twórczej. Uczenie się, zdobywanie nowych umiejętności poprawia koncentrację, koordynację różnych sfer psychicznych i intelektualnych, daje również satysfakcję, przyczyniając się do rozwoju młodych ludzi. Działalność artystyczna może nadać życiu nowe znaczenie i sens, a wielu z naszych podopiecznych staje się prawdziwymi artystami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
– znajdziesz tu bogatą propozycję zajęć;
– możesz uczestniczyć w organizowanych imprezach, wystawach, turniejach, koncertach …;
– zapraszamy do udziału w akcjach Lato/Zima w Forcie;
– organizujemy lekcje historii;
– uczestniczymy w międzynarodowych wymianach młodzieży;
– oprowadzamy turystów po zabytkowym forcie.

Rozpoczęły się już zapisy do poszczególnych grup zajęć, które ruszają we wrześniu 2020.
Wnioski w formie papierowej można przesłać w formie skanu na adres: info@mdkfort49.krakow.pl lub dostarczyć osobiście do MDK Fort 49 „Krzesławice”, w Krakowie, os. Na Stoku 27b

Termin postępowania uzupełniającego: 17.08.2020 r. – 28.08.2020 r. w tym:
17.08.2020 r. – 21.08.2020 r.  – składanie dokumentów

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach Młodzieżowego Domu Kultury Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie dostępna jest na stronie: www.mdkfort49.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 Krzesławice

Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 "Krzesławice" jest placówką miasta Krakowa, pracującą w systemie edukacji narodowej. Od 2000 roku siedziba MDK mieści się w zabytkowym forcie artyleryjskim pochodzącym z lat 1881-1886. Młodzież pracuje w salach  fortu i …

os. Na Stoku 27b

12-645-27-14, 12-645-30-92