Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny

Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny

📅 poniedziałek 27.03.2023 do niedziela 02.04.2023
Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny
Najlepsi autorzy i bestsellerowe tytuły w zupełnie nowych odsłonach. Szybka rozgrywka i konkretny trening logicznego myślenia w kompaktowej, podróżnej wersji i atrakcyjnej cenie. To wyróżniki gier z serii „TRAVEL” od wydawnictwa Egmont. Właśnie na rynek trafiła kolejna gra z tego cyklu – „Reakcja łańcuchowa” – autorstwa legendarnego twórcy gier, Reinera Knizi. To dynamiczna gra kafelkowa przeznaczona dla osób powyżej ósmego roku życia, w której zadaniem graczy jest uzbieranie jak największej liczby punktów.

W „Reakcji łańcuchowej” każdy ruch to łamigłówka wymagająca spostrzegawczości i planowania. Znalezienie najlepszej opcji dostarcza graczom wielkiej satysfakcji. Aby uruchomić reakcję łańcuchowa i zdobywać punkty muszą dopasować symbole na kafelkach tak, by pasowały do siebie. Im dłuższa reakcja, tym lepiej. W tej grze gracz stara się przewidzieć, jak jego kafelek będzie aktywował kafelki tworzące planszę. Punkty zdobywa się za każdy aktywowany kafelek oraz odpowiednie układy i kolory kafelków. Wygrywa gracz z największym łącznym wynikiem.

Autorem „Reakcji łańcuchowej” jest legendarny twórca gier – Reiner Knizia. Gra przeznaczona jest do rozgrywek w gronie 2-4 graczy powyżej ósmego roku życia, a średni czas rozgrywki to 20 minut. Elementy gry to 90 kwadratowych kafelków, 20 żetonów bonusowych oraz 4 tajne żetony koloru. Gra kosztuje 59,99 zł i jest dostępna na www.egmont.pl w sklepach z planszówkami oraz w księgarniach, salonach sieci Empik i marketach prowadzących sprzedaż gier planszowych.

Wydawnictwo Egmont

Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie