Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny

poniedziałek 27.03.2023 do niedziela 02.04.2023

Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny

Najlepsi autorzy i bestsellerowe tytuły w zupełnie nowych odsłonach. Szybka rozgrywka i konkretny trening logicznego myślenia w kompaktowej, podróżnej wersji i atrakcyjnej cenie. To wyróżniki gier z serii „TRAVEL” od wydawnictwa Egmont. Właśnie na rynek trafiła kolejna gra z tego cyklu – „Reakcja łańcuchowa” – autorstwa legendarnego twórcy gier, Reinera Knizi. To dynamiczna gra kafelkowa przeznaczona dla osób powyżej ósmego roku życia, w której zadaniem graczy jest uzbieranie jak największej liczby punktów.

W „Reakcji łańcuchowej” każdy ruch to łamigłówka wymagająca spostrzegawczości i planowania. Znalezienie najlepszej opcji dostarcza graczom wielkiej satysfakcji. Aby uruchomić reakcję łańcuchowa i zdobywać punkty muszą dopasować symbole na kafelkach tak, by pasowały do siebie. Im dłuższa reakcja, tym lepiej. W tej grze gracz stara się przewidzieć, jak jego kafelek będzie aktywował kafelki tworzące planszę. Punkty zdobywa się za każdy aktywowany kafelek oraz odpowiednie układy i kolory kafelków. Wygrywa gracz z największym łącznym wynikiem.

Autorem „Reakcji łańcuchowej” jest legendarny twórca gier – Reiner Knizia. Gra przeznaczona jest do rozgrywek w gronie 2-4 graczy powyżej ósmego roku życia, a średni czas rozgrywki to 20 minut. Elementy gry to 90 kwadratowych kafelków, 20 żetonów bonusowych oraz 4 tajne żetony koloru. Gra kosztuje 59,99 zł i jest dostępna na www.egmont.pl w sklepach z planszówkami oraz w księgarniach, salonach sieci Empik i marketach prowadzących sprzedaż gier planszowych.

Wydawnictwo Egmont

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Reakcja łańcuchowa – dynamiczna gra kafelkowa dla całej rodziny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:gry planszowezabawa