Przygotuj świąteczne dekoracje w CH Auchan w Bydgoszczy

CH Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 mapa

niedziela 04.12.2016

wolny

Przygotuj świąteczne dekoracje w CH Auchan w Bydgoszczy

Oryginalne świąteczne ozdoby będą mogli stworzyć najmłodsi podczas kreatywnych warsztatów mikołajkowych, jakie odbędą się w najbliższą niedzielę. Do wspólnej zabawy zaprosi wszystkie dzieci Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

Święta są już coraz bliżej. Warto więc już teraz odpowiednio się do nich przygotować, szykując bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe. Okazją do ich stworzenia będą warsztaty kreatywne, które odbędą się w niedzielę 4 grudnia w Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz.

Przy specjalnym stanowisku i pod czujnym okiem Śnieżynek, uczestnicy wspólnej zabawy udekorują styropianowe ozdoby w kształcie bombek, reniferów, choinek czy bałwanków. Do stworzenia wyjątkowych choinkowych ozdób posłużą kolorowe farby, mieniący się brokat czy barwne cekiny.

Kreatywne warsztaty odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w niedzielę 4 grudnia. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie