Przygotuj świąteczne dekoracje w CH Auchan w Białymstoku

sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016

wolny

Przygotuj świąteczne dekoracje w CH Auchan w Białymstoku

Oryginalne świąteczne ozdoby będą mogli stworzyć najmłodsi podczas kreatywnych warsztatów mikołajkowych, jakie odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. Do wspólnej zabawy zaproszą wszystkie dzieci Centra Handlowe Auchan. Wstęp wolny!

Święta są już coraz bliżej. Warto więc już teraz odpowiednio się do nich przygotować, szykując bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe. Okazją do ich stworzenia będą warsztaty kreatywne, które odbędą się w sobotę 3 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska oraz w niedzielę 4 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna.

Przy specjalnych stanowiskach i pod czujnym okiem Śnieżynek uczestnicy wspólnej zabawy udekorują styropianowe ozdoby w kształcie bombek, reniferów, choinek czy bałwanków. Do stworzenia wyjątkowych choinkowych ozdób posłużą kolorowe farby, mieniący się brokat czy barwne cekiny. W obu galeriach pojawi się również gość specjalny – Święty Mikołaj, który będzie częstował maluchy słodkościami.

Kreatywne warsztaty odbędą się w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Hetmańskiej 16 w sobotę 3 grudnia oraz w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Produkcyjnej 86 w niedzielę 4 grudnia. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie