Przygotowujemy się do zimy! Weekend dla najmłodszych w Concordii Design

Concordia Design mapa

niedziela 04.12.2016

12 zł

Śniegowy Elmer, czyli przygody słynnego słonia w kratkę

Concordia Design przygotowuje się do zimy. A ściślej mówiąc, nie siebie, a swoich najmłodszych gości. W pierwszą grudniową niedzielę na Zwierzynieckiej 3 odbędą się trzy wydarzenia skierowane dla dzieci: od rana Teatr Blum prezentując poświęcony istocie dziecięcej zabawy spektakl pt. „GRA”, a po południu, będący bohaterem „Rodzinnej Niedzieli”  słynny Słoń Elmer zadbają o to, by ostatni miesiąc tego roku dzieci przywitały w kolorowy sposób i w wesołych nastrojach! Będzie można też przekonać się jak pięknie i kreatywnie można opowiadać bajki z wszystkich stron świata !

 

„Śniegowy Elmer, czyli przygody słynnego słonia w kratkę.”
Rodzinna Niedziela
Data: 04.12.2016
Godz.: 13:00-15:30
Wiek: bez ograniczeń
Cena: 12 zł

Jako że coraz większymi krokami zbliża się zima i święta Bożego Narodzenia, najbliższe warsztaty odbywające się w Concordia Design w ramach cyklu „Rodzinna Niedziela” upłyną się pod znakiem przygody, zimy, świąt, czytania i działań plastycznych. Spotkanie z Elmerem – słynnym kolorowym słoniem w kratkę, będzie idealną okazją, by wprawić się w świąteczny nastrój, a jednocześnie sprawdzić, jak wygląda zima w jego krainie. Przewracając kolejne strony książek o przygodach Elmera, dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, czy w dżungli pada śnieg i jak silny wiatr tam wieje. Będzie także okazja by podyskutować o nadchodzących świętach. Spotkanie z Elmerem będzie nie tylko szansą na miłe spędzenie czasu wśród rówieśników w towarzystwie książek – dzieci wezmą także aktywny udział w szeregu prac plastycznych, tak by początek zimy był i dla słynnego słonia, i dla nich samych, kolorowy w najbardziej możliwy sposób. W programie czytanie i warsztaty wokół książek: „Elmer i śnieg” oraz „Elmer i wiatr”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz książek Wydawnictwa Publicat.

Na wszystkie warsztaty, które odbywają się w niedziele w ramach cyklu Rodzinna Niedziela w godz.  13.00-15.30 nie ma konieczności robienia wcześniejszych zapisów.
Bilety można kupić na miejscu kilka minut przed rozpoczęciem warsztatu w barze restauracji Concordia Taste na parterze budynku Concordia Design.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl