Przedświąteczne atrakcje w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 18.12.2021

Przedświąteczne atrakcje w Galerii Bronowice

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji, w ostatnią przedświąteczną sobotę, Galeria Bronowice przygotowała dla najmłodszych klientów wiele atrakcji, m.in.: warsztaty tworzenia świątecznych lizaków, przygotowywanie skrzatów ze skarpet, stoisko z zimowymi tatuażami, a nawet kreatywne warsztaty pod czujnym okiem dydaktyków z krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Poczuj „Magię Świat”

W najbliższą sobotę, 18 grudnia, najmłodsi klienci Galerii Bronowice poczują prawdziwą „Magię Świąt”. Wszystko za sprawą wizyty długo wyczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja! Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, aby z nim porozmawiać i zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie. To nie koniec atrakcji! Na najmłodszych czekać tu będą także warsztaty tworzenia świątecznych lizaków w kształcie choinki czy bałwanka, przygotowywanie „skarpetkowych” skrzatów, a także stoisko z zimowymi tatuażami. Zorganizowane zostaną również warsztaty tworzenia ekologicznej soli musującej do kąpieli oraz Nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz zabaw ze Śnieżynkami. Świąteczne atrakcje w ramach „Magii Świąt” zaplanowano w godz. 14.00-18.00, na poziomie +1 Galerii Bronowice.

Artystyczne ćwiczenia „Rozciągnij się z Janem”   

W centrum handlowym odbędą się także w tym dniu warsztaty plastyczne w ramach cyklu „Rozciągnij się z Janem”. Tym razem zajęcia przygotowane we współpracy z krakowską Akademią Sztuk Pięknych będą poświęcone wspólnemu tworzeniu dzieła pt. „Dziwny Ogród”. Ostatnie warsztaty „Kolor i światło” będą również okazją do podsumowania całego cyklu. Aby zapisać się na bezpłatne warsztaty, należy wysłać zgłoszenie na adres: kulturystyka@asp.krakow.pl. W wiadomości powinna znaleźć się nazwa i termin wybranych warsztatów, a także imiona i nazwiska zgłaszanych uczestników oraz ich opiekunów wraz zdanymi kontaktowymi. Warsztaty odbędą się 18 grudnia, w godz. 11.00-13.15, w Galerii ASP znajdującej się na poziomie +1 Galerii Bronowice.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl