Przedfestiwalowy piknik na placu Wolności

Plac Wolności w Poznaniu mapa

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

Przedfestiwalowy piknik na placu Wolności

„Skrajny piknik“ to rozgrzewka przed Malta Festival Poznań 2016. 8 czerwca od godz. 14 do 21 na placu Wolności powstaną trzy strefy, gdzie Grupa nad Wisłą zachęcać będzie poznaniaków do rozmowy o swoim mieście.

Zaledwie kilka dni później, w tym samym miejscu, rozpocznie się budowa Generatora Malta, festiwalowego miasteczka, gdzie 17 czerwca zainaugurujemy tegoroczną „Maltę“.

Podczas „Skrajnego pikniku“ na placu Wolności powstanie kilka stref: przestrzeń rozmowy, która dzięki metodzie „kocyków horyzontalnych“, praktykowanej przez Grupę Nad Wisłą, stawia każdego uczestnika w podobnej pozycji, bez podziału na role; „argumentowy boks”, w którym toczyć się będą słowne pojedynki „jeden na jeden“ i strefa odpoczynku, w której będzie można zrelaksować się grając w badmintona czy ping-ponga. Dla wszystkich uczestników pikniku członkowie grupy przygotują poczęstunek.

Wcześniej, 4 i 5 czerwca, Spółdzielnia Z.U.O zachęcać będzie mieszkańców podwórek wokół placu Wolności do spędzania wspólnego czasu na Malta Festival Poznań. Podczas warsztatów, z przyniesionych przez sąsiadów ubrań, zabawek, zasłon, obrusów będziemy szyć mapę okalających plac przestrzeni.

Czytaj więcej

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:na powietrzurodzina