Przebojowa i pełna śmiechu eko…media: Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa. Tylko w kinach od 19 stycznia

Przebojowa i pełna śmiechu eko…media: Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa. Tylko w kinach od 19 stycznia

📅 piątek 01.12.2023 do niedziela 10.12.2023
Przebojowa i pełna śmiechu eko...media: Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa. Tylko w kinach od 19 stycznia
Zobacz zwiastun przebojowej i pełnej śmiechu eko…medii o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przez nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. Wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych, w której nie zabraknie zwariowanej fauny spod równika i zwrotnika, konkretnie wkurzonych ptaków, smakoszy bananów, awanturniczych złotych rybek i pand znających sztuki walki. Wszystko to i jeszcze więcej w animowanym hicie, za którym stoją twórcy lubianych produkcji: „Kumple z dżungli”, „Mój przyjaciel Ufik”, „Nel i tajemnica Kurokota” oraz „Pati i klątwa Posejdona”. „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” tylko w kinach od 19 stycznia.

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie WIELKIE BUM?!

Gatunek: animowany, komedia ekologiczna

Produkcja: Francja, 2023

Reżyseria: Laurent Bru („Mój przyjaciel Ufik”, „Mary-Kate i Ashley w akcji”), Yannick Moulin („Mój przyjaciel Ufik”, „Kumple z dżungli”), Benoît Somville („Mój przyjaciel Ufik”, „Kumple z dżungli”)

Scenariusz: David Alaux („Pati i klątwa Posejdona”, „Kumple z dżungli – kierunek biegun”), Eric Tosti („Mój przyjaciel Ufik”, „Kumple z dżungli – kierunek biegun”), Jean-François Tosti („Pati i klątwa Posejdona”, „Mój przyjaciel Ufik”)

Obsada oryginalnej wersji językowej: Gauthier Battoue, Paul Borne, Philippe Bozo, Pascal Casanova, Frédéric Cerdal, Jérémie Covillault

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie