Prezentujemy plakat filmu Emma i czarny jaguar. Tylko w kinach od 9 lutego!

📅 czwartek 14.12.2023 do niedziela 24.12.2023
Prezentujemy plakat filmu Emma i czarny jaguar. Tylko w kinach od 9 lutego!
Prezentujemy plakat najnowszego filmu od twórców światowych przebojów „Mia i biały lew” oraz „Wilk, lew i ja”, które w samej tylko Polsce obejrzało blisko 700 000 widzów! Tym razem Gilles i Prune de Maistre powracają z nową, fascynującą opowieścią o przyjaźni dzieci i wspaniałych zwierząt. „Emma i czarny jaguar” to pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach. „Emma i czarny jaguar” tylko w kinach od 9 lutego!

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.

 

Gatunek: familijny, przygodowy

Produkcja: Francja, 2024

Scenariusz: Prune de Maistre („Mia i biały lew”, „Wilk, lew i ja”)

Reżyseria: Gilles de Maistre („Mia i biały lew”, „Wilk, lew i ja”)

Obsada: Kelly Hope Taylor („Święta na zamówienie”, „Samarytanin”) Amanda Ip („Wieczny singiel”, „Nowe życie”), Letitia Brookes („Cząstki kobiety”, „Billie Holiday”), K.C. Coombs („Duchy”, „Nowe życie”), Airam Camacho („Mayans M.C.”)

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent