Premiera książki Zwierzaki z abecadła cudaki wydawnictwa AWM

środa 06.11.2019 do środa 20.11.2019

Zwierzaki z abecadła cudaki

Co wywołuje uśmiech każdego przedszkolaczka? Zabawne historyki o zwierzętach, przyjazne ilustracje i rymowane zagadki. Wszystko to znalazło się w książce „Zwierzaki z abecadła cudaki” wydawnictwa AWM, która 4 listopada ukazała się na rynku.

Publikacja zawiera wierszowane opowiastki o zwierzakach, których imiona zaczynają się na kolejne litery alfabetu. Dziecko poznaje ich zaskakujące przygody, a przy okazji utrwala znajomość abecadła. Może też poćwiczyć samodzielne pisanie liter według podanego wzoru. Uwielbiane przez najmłodszych rymowane zagadki dostarczają okazji do trenowania pamięci i motywują do kształtowania umiejętności słuchania ze zrozumieniem.

Zwierzaki z abecadła cudaki

Książka jest odpowiednia zarówno dla maluszków, jak i dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać (odpowiednio duża czcionka) i pisać (wiersze w trzy linie).

Bogata treść idzie w parze z dopracowaną w każdym szczególe formą. Na uwagę zasługuje eleganckie wydanie w twardej oprawie uszlachetnionej lakierem wybiórczym i kapitałką, barwna wyklejka oraz kredowy papier. Książeczka będzie więc idealnym prezentem dla kilkulatka.

Zwierzaki z abecadła cudaki
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie