Pokaż dziecku mądry świat technologii!

różne lokalizacje
🗺
📅 sobota 28.05.2016
Wstęp bezpłatny
dzień dziecka warsztaty technologii
Zarejestruj się na Dzień Dziecka w iSpot: http://ispot.pl/s,dziendziecka

Już 28 maja 2016  iSpot Apple Premium Reseller zaprasza do świętowania Dnia Dziecka. W pięciu polskich miastach – Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu –  przez cały dzień, w godzinach otwarcia salonów – każdy znajdzie atrakcje dla siebie: warsztaty edukacyjne, zabawę i konkursy.

Nowe technologie to szansa na połączenie zabawy z nauką, mówi Maria Dawidowicz, Marketing Manager iSpot Apple Premium Reseller. – Zachęcamy rodziców do otwartości w tym zakresie: pokażemy z jakich aplikacji korzystać, by pobudzać wyobraźnię najmłodszych, jak mądrze planować czas dzieci z iPadem oraz w jaki sposób stymulować samodzielność i ciekawość poznawczą. Zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Głównym celem wydarzenia jest pokazanie rodzicom i dzieciom świata mądrych technologii. O godz. 11:00, 14:00 i 17:00 zaprezentowane zostaną aplikacje wspierające edukację i rozwój. Dowiemy się m.in. jak zbudowane jest ludzkie ciało oraz jak skomponować kanapkę z uwzględnieniem zasad zdrowego odżywiania. Każde dziecko będzie miało okazję zaprojektować swój model 3D, w domu zaś – wydrukować pracę na kartce i złożyć. Na dzieci czeka wirtualny sklep oraz magiczne kolorowanki.

Wśród niespodzianek znajdzie się nauka sterowania robotem czy możliwość zrobienia zabawnych zdjęć. Każdy z rodziców będzie mógł skorzystać z eksperckiej porady pracowników salonów. Na gości czekać też będą animatorki.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji i rejestracja: http://ispot.pl/s,dziendziecka

Adresy salonów, w których odbywa się Dzień Dziecka:

Kraków: CH Bonarka (ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków), godz. 10.00-21.00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wrocław: Gal. Dominikańska (pl. Dominikański 3, 50-159 Wrocław), godz. 9.30-21.00

Łódź: CH Manufaktura (ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź), godz. 10.00-22.00

Poznań: Poznań City Center (ul. Matyi 2, 61-586 Poznań), godz. 9.00-21.00

Warszawa: CH Targówek (ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa), godz. 10.00-21.00

Dodatkowo 1 czerwca w warszawskiej Arkadii (aleja Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa), w godz. 11:00 – 18:00 zapraszamy na dedykowane dzieciom spotkanie w Premium Zone. Na wszystkich gości czeka rozszerzona rzeczywistość, naukowe wyspy, możliwość nauki programowania robota oraz rozwijająca wyobraźnię rywalizacja na Apple TV.