Pograjki – koncert piosenek Teatru Fuzja z premierą płyty

Scena na Piętrze mapa

sobota 26.09.2020

15

Pograjki - koncert piosenek Teatru Fuzja z premierą płyty

Dzieciaki na Piętrze wracają na scenę, aby znów na żywo czarować młodych widzów i widzki piosenkami i spektaklami. Zapraszamy na koncert-spektakl ukochanego Teatr Fuzja „Pograjki”.

Wszyscy bohaterowie na jednej scenie? Ciocia Jadzia w towarzystwie Reksia i Żubra Pompika. Tak to możliwe. Zapraszamy Was na wyjątkowe święto. Spektakle Teatru Fuzja zawsze cechuje obok barwnych postaci i ciekawych historii, znakomita muzyka i chwytliwe piosenki. Doczekaliśmy pięknego momentu, w którym nasz repertuar to 9 tytułów dla dzieci a co za tym idzie?? Ogromna playlista songów, które uwielbiacie. Po namowach naszych widzów postanowiliśmy nagrać płytę z naszymi piosenkami. Prócz realnie zarejestrowanego materiału w postaci krążka CD materiał będzie można usłyszeć podczas specjalnie przygotowanego koncertu z elementami parateatralnymi.
Z pewnością będzie to Fuzyjna Bomba przepełniona humorem i pozytywną energią.

Bilety: 15 zł | sprzedaż rusza 7.09.20

WAŻNE!
W celu zachowania zasad bezpieczeństwa i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19, prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi opracowanymi przez MKiDN.
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Scenie na Piętrze –  REGULAMIN

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie