Pobyt nocny 250 m pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia

Pobyt nocny 250 m pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia

Kopalnia Soli Bochnia
🗺
📅 sobota 25.03.2023 do niedziela 26.03.2023
Pobyt nocny 250 m pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia
Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Tylko na takiej głębokości, w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jodem, cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

 Program pobytu obejmuje:

⚒ Zjazd do kopalni prawdziwą górniczą windą.⚒ Nocleg w znajdującej się na głębokości 250 metrów pod ziemią wykutej w soli komorze Ważyn.⚒ zwiedzanie najstarszej w Polsce kopalni soli w ramach trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną.⚒ Przejazd podziemną kolejką.⚒ Możliwość skorzystania z boiska sportowego, mini placu zabaw dla dzieci oraz solnej plaży* /*w przypadku pobytów dla turystów indywidualnych/.

Najcenniejsze w Kopalni Soli Bochnia jest jednak to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Największym skarbem tego miejsca jest bowiem… powietrze! Kopalniany aerozol ma działanie prozdrowotne. Mikroklimat panujący w Kopalni Soli Bochnia korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Na najbliższy pobyt nocny dla turystów indywidualnych zapraszamy w dniu 25 MARCA 2023 r.

 W celu dokonania rezerwacji miejsca należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Kopalni Soli telefonicznie pod nr 14 692 67 52 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@kopalnia-bochnia.pl

Płatność za pobyt nocny można realizować Polskim Bonem Turystycznym. 

www.kopalnia-bochnia.pl

Kaplica Św Kingi , przejazd kolejką górniczą fot. Paweł Klasa plac zabaw

Pobyt rekreacyjny 250 m pod ziemią

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie