Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle

Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle

BOHEMA HOUSE, ul. Smugowa 46A Warszawa
🗺 mapa
📅 niedziela 10.12.2023 do czwartek 14.12.2023
Teatr Bohema House
Jeden z najbarwniejszych spektakli. Opowiada o zanieczyszczeniu środowiska plastikiem i ratowaniu zwierząt z cyrku.  Składa się z narracji, monologów, numerów wokalnych, akrobatycznych oraz gagów w wykonaniu mimów.

Zapraszamy na jeden z najbarwniejszych spektakli Teatru Bohema House -„Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle”! Jego główną postacią jest słynny Doktor, wrażliwy na dobro środowiska i zwierząt oraz jego cyrkowa zgraja. Bohater w wyniku osobistych zawirowań życiowych zmuszony jest do pracy w cyrku. Nowe miejsce pracy zaskakuje wieloma problemami społeczno-środowiskowymi, które są bliskie jego sercu, takimi jak: generowanie ogromnej ilości plastiku, brak segregacji śmieci, czy złe traktowanie zwierząt. Powstanie pierwszych opowieści o Doktorze Dolittle zbiegło się w czasie z początkiem produkcji tworzyw sztucznych. W tamtych czasach plastik wydawał się materiałem idealnym, dziś stanowi jeden z największych problemów środowiskowych.

Co wyróżnia nasz spektakl?

Powieści z udziałem Doktora Dolittle doczekały się wielu interpretacji, ale żadna z nich nie skupiała się na zanieczyszczeniu wszechobecnymi tworzywami sztucznymi. Przyszedł czas na historię na miarę XXI wieku, wartościową i inspirująca zarówno dla małych jak i dużych. Spektakl składa się z narracji, monologów, zabawnych i pouczających dialogów, numerów wokalnych, akrobatycznych oraz gagów w wykonaniu mimów.

Spektakl gramy 10 oraz 14 grudnia 2023 ROKU

Bilety dostępne na www.bohemahouse.pl. Serdecznie zapraszamy szkoły i przedszkola na poranne przedstawienia. Rezerwacje grupowe: dladzieci@bohemahouse.com

8 4

6

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
Adres:
Smugowa 46A
03-032 Warszawa
Kontakt:

792029073
pr@bohemahouse.com
http://www.bohemahouse.pl
facebook