Pippi – Teatr Ludowy zaprasza na spektakl dla dzieci

Teatr Ludowy mapa

niedziela 16.08.2020

Pippi - Teatr Ludowy zaprasza na spektakl dla dzieci

Zapraszamy na wakacyjne spotkanie z Pippilottą Wiktualią Firandellą Złotomonettą Langstrumpf. Ma 9 lat i zna ją każdy. Jej mama mieszka na chmurce w niebie, a tata pływa po morzach i oceanach.

Nie słynie z tego, że lubi chodzić do szkoły, ani z tego, że jest posłuszna dorosłym. W szkole nie pojawia się prawie wcale, a być posłusznym i grzecznym? To przecież okropne słowa! I cóż one właściwie znaczą? Poznajcie najsilniejszą dziewczynkę świata, z torbą pełną złotych monet, z rudymi warkoczykami i tysiącem piegów. Poznajcie jej przyjaciół, konia, z którym mieszka w willi Śmiesznotce, niezwykłe przygody, małpkę Pana Nilsona i wszystkie niestworzone historię, które opowiada. Ale pokochacie ją bardzo! Jak wszyscy na całym świecie. I bardzo zapragniecie stać się tacy jak ona, chociaż na parę chwil, choćby na czas podwieczorku. Oto ona. Po prostu Pippi. Kultowa postać dzieci, młodzieży i dorosłych w roztańczonym i rozśpiewanym spektaklu dla widzów od lat 3 do 103.

Zapraszamy na spektakl „PIPPI” w reż Maćko Prusaka na Dużą Sceną Teatru Ludowego (os. Teatralne 34)
Gramy 16 sierpnia o godz.16.00.
Bilety dostępne w sprzedaży online na www.ludowy.pl.

Wierzymy, że humor i pozytywny przekaz to dobra odpowiedź na niepewne czasy i jednocześnie zapewniamy, że podchodzimy z największą powagą do rygorów epidemiologicznych.

Do zobaczenia na widowni Teatru Ludowego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatrwakacje