UD

Piknik z Tatą 2024

Dewajtis 3
🗺 mapa
📅 niedziela 23.06.2024
Piknik z Tatą 2024
Bycie ojcem to jedno z najwspanialszych, ale i najbardziej odpowiedzialnych zadań w życiu mężczyzny. To rola, która wymaga nie tylko miłości i cierpliwości, ale także mądrości i umiejętności poświęcenia. Ojciec jest nie tylko przewodnikiem i nauczycielem, ale również oparciem i przyjacielem dla swoich dzieci. Jego zadaniem jest nie tylko zapewnić im bezpieczeństwo i wsparcie, ale również inspirować, pokazać Boga i pomagać w kształtowaniu wartości oraz charakteru. Bycie ojcem to nieustanna podróż pełna wyzwań i radości, która daje głębokie poczucie spełnienia i satysfakcji.

Z tego względu, aby podkreślić tą wyjątkową postać w życiu każdego człowieka i mając w pamięci Tego najwspanialszego Ojca, jakim jest Bóg, Dobre Miejsce wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany oraz ks. Wojciechem Drozdowiczem – proboszczem parafii Bł. E. Detkensa i Partnerami, zapraszają na rodzinny piknik z okazji Dnia Ojca, organizowany na Dewajtis 3.

Data: 23 czerwca 2024 r., godz.: 10:00 – 15:00

Miejsce: Teren wokół Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Dewajtis 3.

Bilety: Wstęp wolny!

Bądź EKO : Przyjedź bryczką (będzie kursowała wahadłowo wzdłuż ulicy Dewajtis), rowerem lub pieszo, a samochód zostaw poza lasem!

Program wydarzenia:

10:00 – start kiermaszu rękodzieła (wzdłuż ulicy Pokamedulskiej)
11:00 – uroczysta Msza Święta, na jej końcu, jak co roku, odbędzie się ślubowanie ojców wg. tekstu zaczerpniętego z filmu „Odważni” (Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP)
od 12:00 / 12:30 – dmuchańce, koniki, jazda na osiołkach, stoiska strażaków i policji – zwiedzanie pojazdów, pojazd firmy „BYŚ”, przejazd bryczką, zajęcia sportowe organizowane przez Hutnik Warszawa, animacje dla dzieci
ok. 12:30 – koncert Małgorzaty Hutek (scena plenerowa przed Kościołem)
ok. 13:30 – spektakl dla dzieci pt. „Podróż za horyzont” – Teatr Igraszka (scena plenerowa przed Kościołem)

Piknik z Tatą od lat jest wielką atrakcją dla mieszkańców Bielan i nie tylko. To znakomita okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia z najbliższymi i wspólnego świętowania Dnia Taty.

Imprezie będzie towarzyszył kiermasz rękodzieła i swojskiego jadła. Swoje produkty wystawią rękodzielnicy z całej Polski. Nie zabraknie stoisk, gdzie będzie można zjeść różne pyszności i zaspokoić swój głód.

495 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent